Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na bardzo odważne i osobiste wyznanie. Podczas jednej z emisji programu Dzień Dobry TVN, w której gościem jej oraz Ewy Drzyzgi był fizyk Dariusz Aksamit dziennikarka wyznała, że wierzy w duchy – Mam powody – powiedziała. Chociaż z punktu widzenia naukowego owe zjawiska nie istnieją, tak Agnieszka utrzymywała, że w nie wierzy.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Dlaczego Agnieszka Woźniak-Strak wierzy w duchy
  • Co było powodem tak otwartego wyznania
  • Jak przebiega współpraca Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi

Podczas rozmowy dziennikarek z fizykiem Dariuszem Aksamitem nawiązał się bardzo ciekawy dialog. Wyciągnięto z niego mnóstwo faktów i ciekawostek, jednak wisienką na torcie rozmowy, jest fakt, że Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, iż wierzy w istnienie duchów.

Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że wierzy w duchy

Podczas programu Dzień Dobry TVN, który prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, wywiązał się bardzo ciekawy temat. Dziennikarki zaprosiły do studia fizyka Dariusza Aksamita, z którym rozmawiały o zjawiskach paranormalnych i czy Polacy wierzą w duchy. Specjalista wyjaśniał, że z punktu widzenia nauki, jest to niemożliwe.

Jednak w pewnym momencie prowadząca Agnieszka Woźniak-Starak odezwała się, twierdząc, że wierzy w duchy i ma ku temu powody. Trzeba przyznać, że było to bardzo otwarte i zaskakujące wyznanie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Zobacz także: WHO wydało obostrzenie na Boże Narodzenie

 Ja w nie wierzę i nie dam się przekonać, że jest inaczej […] Ja mam powody. Nauka ogranicza nas tylko do materialnych dowodów, zatrzymujemy się wyłącznie na nich i oddzielamy się od naszej duchowości. Ja mimo wszystko zostanę przy swoim, nadal wierzę – wyznała Agnieszka Woźniak-Starak.

Mimo zaskakującej odpowiedzi dziennikarki można przypuszczać skąd wzięło się to przekonanie. Możliwe, że dziennikarka w dalszym ciągu odczuwa obecność swojego tragicznie zmarłego w 2019 roku męża Piotra. Po jego śmierci na jakiś czas przerwała życie zawodowe.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się wraz z Ewą Drzyzgą w programie Dzień Dobry TVN 14 września wraz ze startem jesiennej ramówki. Od tamtej pory wspólnie poprowadziły już wiele odcinków, w których spisały się naprawdę znakomicie.

Niegdyś w rozmowie z Galą Agnieszka Woźniak-Starak skomentowała współpracę z Ewą Drzyzgą, która miała przerwać prowadzenie programu 36,6, w samych superlatywach. Dziennikarka bardzo sobie chwali współpracę z programem i koleżanką po fachu:

– Energia w studiu jest bardzo dobra, komentarze w internecie ludzi też. Ewa jest rasową dziennikarką, legendą naszej stacji. Poprzeczka jest wystawiona wysoko, co bardzo mnie cieszy – mówiła dziennikarka na łamach „Gali”.

Na samym początku współpracy doszło między dziennikarkami do małego spięcia, które dotyczyło prowadzenia auta. Wszystko jednak bardzo szybko wróciło do normy, a Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak zapomniały o całej sytuacji.

Zobacz zdjęcia:

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com/aga_wozniak_starak/

Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że wierzy w duchy.

agnieszka woźniak-starak
fot. kadr z programu Dzień dobry TVN

Jej współpraca z Ewą Drzyzgą układa się znakomicie.

Agnieszka Woźniak-Starak
fot. instagram.com/aga_wozniak_starak

Od samego początku dziennikarka czuje się doskonale w roli prowadzącej programu Dzień Dobry TVN.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: alaluna.pl, radiozet.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl