Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Woźniak-Starak ze łzami w oczach obejrzała przejmujący materiał. Na koniec miała dobrą wiadomość
Karol Osiński
Karol Osiński 09.02.2021 16:37

Agnieszka Woźniak-Starak ze łzami w oczach obejrzała przejmujący materiał. Na koniec miała dobrą wiadomość

Agnieszka Woźniak-Starak
fot. instagram.com/aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak niejednokrotnie udowadniała swoim fanom, że ma bardzo miękkie serduszko wobec losu zwierząt. Tym razem dodała na swoje InstaStories materiał o krowie Łatce, która miała zostać uśpiona. Zapłakana dziennikarka dodała, że cała historia na szczęście zakończyła się happy endem.

Prowadząca program Dzień Dobry TVN nie pierwszy raz pokazuje, że kocha zwierzęta, a ich los nie jest jej obojętny. Agnieszka Woźniak-Starak wielokrotnie stawała w ich obronie, dlatego zdarza jej się publikować wiele rzeczy dotyczących czworonogów i nie tylko.

Agnieszka Woźniak-Starak zapłakana

Poniedziałkowa relacja na InstaStories dziennikarki tylko potwierdza, jak bardzo kocha zwierzęta, niezależnie od rasy, czy gatunku. Jakiś czas temu mieliśmy okazję dowiedzieć się o jej przywiązaniu do ich losu, kiedy to przegrała sprawę w sądzie, założoną przez pewnego mężczyznę, który próbował zachęcić ludzi do spożywania mięsa zwierząt.

Agnieszka Woźniak-Starak użyła wówczas wobec niego bardzo mocnych słów, przez które wytoczył jej sądowy proces. Teraz sprawa jest nieco inna. Dziennikarka opublikowała jeden z materiałów programu Dzień Dobry TVN, który dotyczył losów pewnej krowi imieniem Łatka, która miała zostać uśpiona.

Zapłakana Woźniak-Starak przyznała, że nie może powstrzymać łez, kiedy widzi lub słyszy takie historie, czym postanowiła podzielić się ze swoimi fanami, o wszystkim ich informując. Na szczęście sprawa zakończyła się happy endem i zwierzę nie zostało uśpione.

Nie mogę oglądać takich historii, bo zaraz płaczę. Czy ja jestem jakaś nienormalna? Czy wy też tak macie? – mówiła przez łzy Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak Instagram

Dziennikarka jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Niejednokrotnie wchodziła w interakcję ze swoimi fanami, co można było dostrzec poprzez dodawane przez nią komentarze.

Gwiazda równie regularnie publikuje zdjęcia, czy nagrania ze swojego życia zawodowego i prywatnego. Całkiem niedawno dodała bardzo wymowny komentarz pod zdjęciem Agnieszki Włodarczyk, która wspominała swoje 30. urodziny. Możecie go zobaczyć klikając >tutaj<.

Agnieszka Woźniak-Starak zebrała na swoim Instagramie już ponad 556 tys. obserwujących, co czyni ją jedną z najchętniej obserwowanych polskich dziennikarek. Z dnia na dzień ta liczba tylko wzrasta.

Odkąd objęła funkcję prowadzącej program Dzień Dobry TVN, który prowadzi wraz z Ewą Drzyzgą, jej social media jeszcze bardziej zaczęły tętnić życiem. A czy wy obserwujecie dziennikarkę na którymś medium społecznościowym?

Zobacz zdjęcia:

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się na swoim Instagramie poruszającą historią.

Agnieszka Woźniak-Starak

Dotyczyła ona krowy Łatki, która miała zostać uśpiona.

Agnieszka Woźniak-Starak

Ku radości dziennikarki sprawa zakończyła się happy endem i krowę uratowano od uśpienia.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl