Agnieszka Woźniak-Starak została przyłapana na spacerze. Widać, że gwiazda najgorszy okres ma już za sobą. Już dawno nie wyglądała tak dobrze. Miło było zobaczyć na jej twarzy radość – mówi informator Super Expressu
 
Ostatni rok był dla znanej prezenterki i dziennikarki niezwykle trudny. Agnieszka Woźniak-Starak po stracie swojego ukochanego męża Piotra długo dochodziła do siebie. Od pewnego czasu coraz więcej rzeczy wskazuje na to, że kobieta w końcu odzyskała chęci do życia. 

Agnieszka Woźniak-Starak wygląda coraz lepiej

Już dawno nie wyglądała tak dobrze. Miło było zobaczyć na jej twarzy radość – zdradził informator Super Expressu.

Co wywołało na ustach gwiazdy tak duży uśmiech? Agnieszka Woźniak-Starak została spotkana przez fotoreporterów na spacerze z psami

Jak widać, czworonożni przyjaciele mają na kobietę zbawienny wpływ. Przypomnijmy, że Agnieszka Woźniak-Starak jest właścicielką aż sześciu psów! Gwiazda to prawdziwa miłośniczka zwierząt. Pod ostatnim zdjęciem, które dodała na swój Instagram, przyznała, że ma ze swoimi pieskami bardzo wesoło i że potrafią ją bardzo uszczęśliwić. 

Agnieszka Woźniak-Starak wychodzi z cienia

Agnieszka Woźniak-Starak wychodzi z cienia po śmierci męża. Kiedy Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym wypadku, gwiazda postanowiła usunąć się z życia zawodowego i towarzyskiego. Teraz jednak dziennikarka ponownie staje na nogi. Coraz częściej dobiegają nas słuchy o jej powrocie na ścieżkę kariery. Kobieta ma prowadzić audycję w radiu, a TVN zapowiedział, że czeka na nią z otwartymi rękoma. Dziennikarkę wspierają też niezawodni przyjaciele i rodzina, którzy dbają o nią w codziennym życiu.

To wspaniale, znów móc widzieć prezenterkę w pełni sił.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Woźnia-Starak podczas spaceru ze swoimi psami wręcz promienieje. 

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com/aga_wozniak_starak

Gwiazda nie ukrywa swojej miłości do zwierząt. Przyznaje, że psy ją bardzo uszczęśliwiają. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kobieta trafiła do szpitala z mocnym bólem. Lekarze znaleźli przyczynę choroby między jej nogami. Mogła umrzeć
  2. Martyna Wojciechowska rzadko mówi o swoim związku. Jej partner zdradził, jaka jest naprawdę
  3. Sernik czarno-biały siostry Anieli. Zakonnica zdradziła tajemnicę, jej słowa zmieniają wszystko

źródło: pomponik.pl, se.pl

Poprzedni artykułKolekcja Triaction marki Triumph stworzona z myślą o aktywnych kobietach
Następny artykułW Bydgoszczy znaleziono ciała bliźniąt. Ich matka jest w ciężkim stanie, próbowała odebrać sobie życie
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.