Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża unika publicznych wypowiedzi. Dziennikarka w mediach pojawiła się tylko na chwilę, z powodu premiery ostatniego filmu jej ukochanego. Teraz po raz kolejny przerwała milczenie w mediach społecznościowych. Na Instagramie pojawiło się krótkie nagranie.

Od miesięcy każda wypowiedź gwiazdy TVN jest sensacją. Agnieszka Woźniak-Starak sama nie wie, czy kiedykolwiek wróci jeszcze do telewizji, ale w ważnych chwilach trudno jej milczeć. Tak było i tym razem. Podzieliła się z internautami pewną doniosłą chwilą.

Agnieszka Woźniak-Starak wraca na Instagram?

Agnieszka Woźniak-Starak na chwilę wróciła na Instagram, ale fani mają to za dobry znak i liczą, że powrót na stałe to kwestia najbliższego czasu. Dziennikarka od lat związana jest z kulturą i sztuką, dlatego nie mogła przegapić chwili, w której Olga Tokarczuk odbierała literackiego Nobla. 

Gwiazda TVN oglądała transmisję z wydarzenia, czym podzieliła się w mediach społecznościowych. Dzięki niej fani, którzy nie oglądali relacji na żywo, mogli zobaczyć polską pisarkę odbierającą Nobla z rąk króla Szwecji Karola XVI Gustawa. 

Co robi Agnieszka Woźniak-Starak?

Agnieszka Woźniak-Starak dochodzi do siebie po stracie męża. Dziennikarka nie poprowadziła nowej edycji Big Brothera i wyznała, że nie wie, czy kiedykolwiek jeszcze wróci do telewizji. Z okazji premiery filmu Ukryta gra pojawiła się w wywiadzie Dzień dobry TVN, gdzie zdradziła, że myślała o przeprowadzce w góry. Ostatecznie wyjechała tam tylko na jakiś czas. Pomimo wycofania gwiazda śledzi bieżące wydarzenia z kraju i świata. Już w październiku gratulowała Oldze Tokarczuk.

-Polska znowu idzie w świat. I to w jakim stylu! Literacka Nagroda Nobla dla Olgi Tokarczuk, drugiej po Wisławie Szymborskiej Polki. Piękny dzień. Pani Olgo, jest Pani wielka! – pisała na Instagramie.

Wdowa po Piotrze Woźniak-Staraku powiedziała też, że chciałaby zająć się innymi rzeczami, ale na razie nie wiadomo, co miała na myśli. Ona sama nie potrafi jeszcze powiedzieć, jak będzie wyglądało jej życie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

AGNIESZKA WOŹNIAK-sTARAK
instagram.com/aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak oglądała transmisję wręczenia nagrody Nobla.

Agnieszka Woźniak-Starak
fot. screen YouTube Magazyn Gala

Po śmierci męża dziennikarka rzadko zabiera głos.

AGNIESZKA Woźniak Starak
instagram.com/aga_wozniak_starak

Wyjątkiem są bardzo ważne dla niej chwile.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Seniorzy masowo oddawani do szpitala na Boże Narodzenie. Ruszyła akcja „Wspólne święta”
  2. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  3. Policjanci znaleźli w jego domu dziwnie wyglądającą lalkę. Kiedy ją powąchali, zamarli
  4. Royal Baby w drodze. „Książę i Księżna z ogromną przyjemnością ogłaszają…”
  5. Dostała kopertę od nieznajomego w pociągu. Było na niej napisane „Otwórz za 10 sekund”
  6. Robert Janowski przekazał dramatyczną wiadomość. Śmiertelny nowotwór zabija Kacperka, potrzebna pomoc
Poprzedni artykułNie wiedział, że przez 10 lat trzymał pod łóżkiem skarb. Znalezisko wyceniono na 40 milionów złotych
Następny artykułW nocy mama spojrzała na nagranie z dziecięcego pokoju. Swoim krzykiem obudziła wszystkich domowników
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.