Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa teraz bardzo trudny czas. Miesiąc temu tragicznie zginął jej mąż Piotr Woźniak-Starak, a teraz sama próbuje powoli wracać do rzeczywistości. Prezenterka pierwszy raz od śmierci ukochanego prezmówiła publicznie na Instagramie. Jedna z fanek opisała w komentarzu swoją historię, czym wszystkich poruszyła. Dziennikarka jej odpisała. 

Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia br. na jeziorze Kisajno. Do śmierci producenta doszło poprzez wypadek, jakiego doznał, płynąc motorówką. Od tamtego czasu życie jego żony legło w gruzach. Pogrążona w żałobie Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z pracy i próbuje oswoić się z tragiczną sytuacją, jaka ją spotkała. Gwiazda po raz pierwszy zamieściła post na Instagramie i odpowiedziała jednej z internautek. 

Agnieszka Woźniak-Starak odpowiedziała fance

Agnieszka Woźniak-Starak miesiąc temu straciła męża. Piotr Woźniak-Starak zginął na jeziorze Kisajno, w wyniku nieszczęśliwego wypadku na motorówce. Jego ciało odnaleziono dopiero piątego dnia poszukiwań, a pogrzeb odbył się 26 sierpnia pod Warszawą. 

Od tragicznej śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak nie pojawiła się ani razu publicznie. Niemałym przełomem było zdjęcie, jakie opublikowała kilka dni temu na Instagramie. Prezenterka zamieściła zdjęcie magnolii, a w obszernym opisie wyraziła swoją wdzięczność za wsparcie, jakie otrzymała od najbliższych. Zdjęcie było szeroko komentowane, jednak wśród komentarzy jeden wyróżniał się na tyle, że zwrócił uwagę samej Agnieszki.

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com@aga_wozniak_starak

– 2 lata temu przeżyłam podobną historię. Mój ukochany mąż zginął. Świat dla mnie nie istniał. Zostałam z 2 dzieci sama. Owszem rodzina była blisko. Każdy mówi, że czas leczy rany, ale chyba nie dla mnie. Bo cholernie boli. Od samego początku wspierałam Panią i mam nadzieję, że zaświeci jeszcze słońce dla Pani, jak i dla mnie – napisała jedna z fanek.

Najwyraźniej historia internautki wzruszyła również dziennikarkę, która w krótki, a zarazem poruszający sposób jej odpowiedziała. 

– Też mam taką nadzieję, dla nas obu – napisała dziennikarka. 

Agnieszka Woźniak-Starak
instgaram.com@juliastarak

Kiedy Agnieszka Woźnia-Starak pokaże się publicznie?

Agnieszka Woźniak-Starak pokaże się publicznie już w najbliższy piątek, podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Magazyn Flesz poinformował, że prezenterka zapowiedziała swoją obecność podczas premiery filmu, który przed śmiercią zdążył wyprodukować jej mąż. Agnieszka Woźniak-Starak pojawi się w towarzystwie rodziców zmarłego producenta. W ten sposób chce oddać mu hołd, poza tym doskonale wie, jak film Ukryta gra, był dla niego ważny. 

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com@aga_wozniak_starak

ZOBACZ TEŻ:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dadzą nawet 110 tys. zł. Jest jeden haczyk
  2. Maria Sadowska jest w ciąży? Gwiazda zagrała koncert i pokazała brzuszek, fani spekulują
  3. „Taniec z Gwiazdami” skrytykowany przez byłego tancerza: „Idzie na dno. Jednym słowem porażka”
  4. Aleksandra Kwaśniewska pozuje w skąpym bikini. Fani są zachwyceni jej figurą
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą
  7. SCHOROWANA SPRZĄTACZKA Z OLSZTYNA WYGRAŁA 13 MILIONÓW! A TO WSZYSTKO DZIĘKI NIEPOZORNEMU DROBIAZGOWI