Agnieszka Woźniak-Starak trafiła na okładkę magazynu Pani. Wszystko w związku z jej wywiadem, którego udzieliła dla pisma. W rozmowie nawiązała m.in. do trudnych momentów w swoim życiu. Nietrudno się domyślić, że chodzi o sytuację związaną ze śmiercią jej męża, producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka.

Agnieszka Woźniak-Starak w ubiegłym roku przeżyła osobistą tragedię. 18 sierpnia na jeziorze Kisajno na Mazurach doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego zmarł jej ukochany mąż.

Agnieszka Woźniak-Starak o śmierci męża

Agnieszka Woźniak-Starak tuż po tragicznej śmierci swojego męża odsunęła się od show-biznesu. Przestała udzielać się w mediach społecznościowych.

Jednak w jej przypadku doskonale sprawdziło się powiedzenie, że „czas leczy rany”. Już na początku 2020 roku oficjalnie ogłosiła, że powoli wraca do pracy.

Najpierw zaczęła prowadzić audycję w newonce.radio, a nieco później odważyła się na zdecydowany krok i dołączyła do śniadaniówki Dzień Dobry TVN, gdzie razem z Ewą Drzyzgą od września tworzą pierwszy żeński duet w programie.

Chociaż wróciła do zawodowych obowiązków i rzuciła się w wir pracy, można się domyślać, że nadal nie do końca pogodziła się ze śmiercią Piotrka. Bardzo rzadko udzielała się na ten temat w rozmowie z dziennikarzami.

Jedynym jej wywiadem, jak do tej pory, był ten przeprowadzony przez Dorotę Wellman. Teraz Agnieszka Woźniak-Starak zgodziła się porozmawiać również z magazynem Pani, który umieścił ją na okładce.

Agnieszka Woźniak-Starak na okładce magazynu Pani

Na okładce magazynu możemy zobaczyć dziennikarkę w grubym zimowym swetrze z lekko potarganymi włosami. Tytuł wywiadu ma zachęcający tytuł i brzmi: Odnalazłam w sobie spokój. Na Instagramie pisma możemy przeczytać:

Nowy rok zaczynamy z niezwykłą bohaterką. Gwiazdą naszej okładki jest Agnieszka Woźniak-Starak, która opowiedziała […] o najtrudniejszym czasie w swoim życiu, o powolnym odzyskiwaniu równowagi i o wielkiej sile przyjaźni, która pozwoliła jej przetrwać najgorsze chwile. Koniecznie przeczytajcie zapis tej pięknej, mądrej rozmowy.

Nietrudno domyślić się, o jaki trudny okres w życiu prezenterki chodzi. Najnowszy numer trafi do sprzedaży już 18 grudnia. W komentarzach możemy zobaczyć, że okładka przypadła do gustu internautom.

Pani Agnieszka Woźniak-Starak jest kobietą, która nawet w swetrze wygląda jak milion dolarów. Fantastyczna okładka. Wyczekuję jutra.

Piękna okładka. Brawo!

Super, wyzdrowieje, to popędzę kupić — piszą wyraźnie zachwyceni.

A wam jak się podoba? Niżej zobaczycie zdjęcie nowej okładki. Jesteście ciekawi wywiadu dziennikarki?

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Magazyn PANI (@pani_magazyn)

Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła wywiadu magazynowi Pani i znalazła się na jego okładce. Podoba wam się?

agnieszka woźniak-starak
fot. TRICOLORS/East News

Ponad rok temu w wypadku zginął jej mąż.

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com/aga_wozniak_starak/

Po jego śmierci dziennikarka odsunęła się od show-biznesu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl