W programie Dzień dobry TVN pojawił się interesujący gość, fizyk, z którym Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga rozmawiały o zjawiskach paranormalnych. Oczywiście z punktu widzenia naukowego takie nie istnieją, jednak Woźniak-Starak stanowczo się z tym poglądem nie zgodziła: -mam powody – przekonywała.

Agnieszka Woźniak-Starak weszła z naukowcem, fizykiem Dariuszem Aksamitem w bardzo interesującą dyskusję, z której jasno wynikało, że dziennikarka wierzy w duchy.

Agnieszka Woźniak-Starak wierzy w duchy

Tematem spotkania dwóch prowadzących i fizyka Dariusza Aksamita była kwestia tego, czy Polacy wierzą w duchy i zjawiska paranormalne. Fizyk naturalnie wyjaśniał, że z punktu widzenia nauki jest to niemożliwe.

Agnieszka Woźniak-Starak rozpoczęła niezwykle ciekawą dyskusję, podczas której przyznała:

-Ja w nie wierzę i nie dam się przekonać, że jest inaczej- nie dała się przekonać gwiazda.

Ja mam powody. Nauka ogranicza nas tylko do materialnych dowodów, zatrzymujemy się wyłącznie na nich i oddzielamy się od naszej duchowości. Ja mimo wszystko zostanę przy swoim, nadal wierzę – przyznała gwiazda na wizji.

  1. Żona znalazła dowód zdrady męża w jego telefonie. Odpisała jego kochance w mistrzowski sposób
  2. Śnieg i mróz uderzą znienacka w Polskę już za kilka dni, wiemy gdzie będzie biało. Polacy muszą się przygotować
  3. Sprzed chwili: Minister podpisuje dokumenty, tysiące Polek i Polaków odczuje skutki. Chodzi o dodatkowe pieniądze dla nauczycielek i nauczycieli

Agnieszka Woźniak-Starak czuje obecność męża?

Wielu fanów zinterpretowało słowa dziennikarki, rozumiejąc, że gwiazda wciąż czuje obecność swojego męża, co jest dla niej dowodem na istnienie duchów i zjawisk paranormalnych, niewyjaśnionych przez szkiełko czy oko.

Dziennikarka w dyskusji z fizykiem potwierdziła od dawna znaną tezę, że w tej kwestii nie da się osiągnąć jednoznacznego kompromisu, gdyż dwa światy, ducha i nauki stoją ze sobą w sprzeczności.

Agnieszka Woźniak-Starak Dzień dobry TVN

Dziennikarka zasiliła szeregi programu na początku września. Władze stacji dość długo utrzymywały to wydarzenie w tajemnicy. Gdy okazało się, że to właśnie Agnieszka i Ewa Drzyzga poprowadzą program, fani byli zachwyceni, jednocześnie trochę się obawiali, jak panie sobie poradzą.

Wszelkie obawy okazały się zbędne, przede wszystkim dlatego, że Drzyzga i Woźniak-Starak między sobą odnalazły wyśmienity kontakt, dzięki któremu wprowadziły do programu dobrą energię. Agnieszka Woźniak-Starak wykazała się dużym profesjonalizmem, pomysłowością i talentem do podtrzymywania ciekawego tonu rozmowy z gośćmi programu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka woźniak-starak
fot. kadr z programu Dzień dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak świetnie sobie radzi w roli prowadzącej.

agnieszka woźniak-starak
fot. TRICOLORS/East News

Rok temu dziennikarka straciła ukochanego męża, słynnego producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka. Od tego czasu usunęła się w cień. Jej powrót do pracy po rocznej przerwie bardzo ucieszył fanów.

agnieszka woźniak-starak
fot. kadr z programu Dzień dobry TVN

Widzowie uwielbiają duet prowadzących program Dzień dobry TVN.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sejm odcięty od centrum. Barierki na ulicy, na miejscu policjanci i żołnierze
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Uwaga: RMF FM przekazało informacje w sprawie niedziel handlowych. Wiadomo już, jakie są najnowsze ustalenia
  4. Zacznie się dziś od 18.00. Przygotowania rozpoczęto już w nocy, zabezpieczono najważniejsze miejsca przed „Strajkiem kobiet”
  5. Żona chciała przyłapać męża na zdradzie. Zainstalowała kamery i nogi się pod nią ugięły, gdy obejrzała nagranie
  6. Kiedy pies zobaczył śpiące dziecko, mógł zrobić tylko jedno. Piękne nagranie, prawdziwy przyjaciel
  7. Jerzy Brzęczek może zostać zwolniony z reprezentacji. Dyrektor TVP podał pilne informacje, dziś wszystko się wyjaśni

Źródło: jastrzabpost.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl