Agnieszka Woźniak-Starak mierzy się z lawiną hejtu po zaginięciu męża. Kilka dni temu na jeziorze Kisajno zaginął Piotr Woźniak-Starak. Do tej pory nie udało się odnaleźć mężczyzny, jednak na Instgaramie jego żony nie brakuje wielu słów wsparcia, a także hejtu. Gwiazda zablokowała możliwość dodawania komentarzy, a w jej obronie stanęła Hanna Lis. Dziennikarka nie przebierała w słowach. 

W nocy z soboty na niedziele na jeziorze Kisajno zaginał Piotr Woźniak-Starak. Od kilku dni trwa zwarta akcja poszukiwawcza, jednak do tej pory nie udało się odnaleźć mężczyzny. Na Instagramie jego żony nie brakuje niemiłych słów oraz teorii spiskowych od Internautów. Agnieszka Woźniak-Starak zablokowała komentarze na swoim profilu, a Hanna Lis stanęła w obronie koleżanki. – Okrucieństwo- komentuje Lis. 

Piotr Woźniak-Starak zaginął

W miniony weekend, a dokładnie w nocy z soboty na niedzielę Piotr Woźniak-Starak zaginął na jeziorze Kisajno. Producent filmowy oraz towarzysząca mu tajemnicza kobieta około godziny 3:00 nad ranem wypadli z motorówki, którą płynęli. Do wypadku doszło prawdopodobnie podczas ostrego manewru skrętu. Tajemniczej 27-latce udało się o własnych siłach dopłynąć do oddalonego o 100 metrów brzegu, jednak Piotr Woźniak-Starak do tej pory nie został odnaleziony.

To już czwarty dzień poszukiwań. Rodzina producenta nie zabiera głosu w sprawie, jednak to nie powstrzymało wielu internautów do komentowania całej sprawy oraz wymyślania teorii spiskowych. Hejterzy swój jad wylewają także pod ostatnimi zdjęciami, jakie na Instagramie zamieściła Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka zablokowała dodawanie komentarzy, a w jej obronie stanęła koleżanka po fachu-Hanna Lis. Gwiazda nie przebierała w słowach. 

Hanna Lis broni Agnieszkę Woźniak-Starak

Od kilku dni pod zdjęciami, jakie zamieściła wcześniej Agnieszka Woźniak-Strarak, pojawiło się wiele słów wsparcia dla bliskich zaginionego, jednak nie brakowało też klasycznego hejtu. Hanna Lis zdecydowała się zamieścić mocny wpis, w którym staje w obronie koleżanki. Dziennikarka nie przebierała w słowach. 

– Opamiętajcie się! Wylewają się spod waszych klawiatur rwące potoki nienawiści albo zwykłej głupoty. (…) To nie czas na spiskowe teorie, na rozsiewanie plotek i pomówień, na głupie i nic niewnoszące dyskusje. Nie jest na to czas, a tym bardziej nie jest na to miejsce na profilu Agi. Zastanówcie się, zanim znów coś napiszecie pod jej zdjęciem. Okiełznajcie swoje okrucieństwo! To jest czyjeś życie, dramat, cierpienie, niepewność – napisała Hanna Lis. 

Cały wpis Hanny Lis przeczytasz na dole w galerii. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Woźniak-Starak
screen z youtube.com przeAmbitniPL

Hanna Lis stanęła w obronie Agnieszki Woźniak-Starak. 

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com@hanna_lis

Dziennikarka zamieściła mocny wpis. 

agnieszka woźniak-starak
instagram.com @pwsas

To już czwarty dzień poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady
  2. Danuta Holecka dostała podobno od Marii Kaczyńskiej niezwykły prezent. Jego przeznaczenie może dziwić
  3. TVP wyemituje hitowy program kulinarny. Poprowadzi go dziennikarka ”Pytania na śniadanie”
  4. Aleksandra Dulkiewicz jest prezydentem Gdańska. Właśnie ujawniono jej przeszłość, była kimś zupełnie innym
  5. Do szamponu dodała trochę sody oczyszczonej. Nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła, gdy spojrzała w lustro
  6. Fatalne doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Konieczna była pomoc specjalisty
Poprzedni artykułPrawdziwe koreańskie zabiegi na twarz od AVON. Twoja skóra zasługuje na najlepszą pielęgnację
Następny artykułPies został oddany do schroniska w wieku 16 lat. Był wierny swojej rodzinie, jego historia łamie serce
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.