Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Gdyni. W towarzystwie najbliższych męża uczciła jego pamięć i obejrzała ostatni wyprodukowany przez niego film. Gwiazda była niezwykle poruszona i nie potrafiła ukryć łez.

Do ostatniej chwili nie było pewne, czy Agnieszka Woźniak-Starak zgodnie z zapowiedziami mediów pojawi się na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Ostatecznie gwiazda zjawiła się wśród gości przybyłych na pokaz filmu jej męża, Piotra Woźniak-Staraka.

Agnieszka Woźniak-Starak w Gdyni

Od 18 sierpnia, dnia, w którym zginął Piotr Woźniak-Starak jego żona Agnieszka unika mediów, zrezygnowała z pracy i zdecydowała się na jeden wpis na Instagramie. Gwiazda podziękowała za wsparcie i przyznała, że nie wie, czy kiedykolwiek będzie w stanie pojawić się w telewizji. W piątek po raz pierwszy od zdecydowała się na publiczne wyjście.

AGIESZKA woźniak starak
instagram.com/aga_wozniak_starak/

Dziennikarka zjawiła się na pokazie filmu Ukryta gra, którego producentem był Piotr Woźniak-Starak. Podczas konferencji na twarzy gwiazdy pojawił się uśmiech, jednak Agnieszce trudno było powstrzymać łzy wzruszenia. Obok niej siedzieli poruszeni rodzice Piotra, jego mama Anna Woźniak-Starak i ojczym Jerzy Starak, którzy tuż po pogrzebie syna wylecieli do Włoch. Wszyscy spodziewają się, że film powtórzy sukces Bogów i Sztuki Kochania, za które również odpowiadał Piotr Woźniak-Starak.

Ukryta gra: kiedy w kinach?

Ukryta gra w kinach pojawi się 8 listopada. Kto zagrał w filmie? W filmie zagrał ceniony amerykański aktor Bill Pullman znany z produkcji takich jak Bezsenność w Seattle czy Dzień Niepodległości. W obsadzie znalazły się też gwiazdy takie jak Lotte Verbeek, James Bloor, Aleksiej Sieriebriakow, Corey Johnson i Robert Więckiewicz.

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com/ukrytagra

O czym jest Ukryta gra? Ukryta gra to thriller szpiegowski wyprodukowany przez Watchout Studio założone przez Piotra Woźniak-Staraka. Jego akcja odbywa się w Polsce, a konkretnie w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie na początku lat 60. Bill Pullman wciela się w rolę Joshuy Mansky’ego, znakomitego matematyka, który u szczytu kryzysu kubańskiego zostaje porwany przez amerykańskie tajne służby i wystawiony jako przeciwnik sowieckiego mistrza w szachowej rozgrywce. Wszystko jest jednak przykrywką dla szpiegowskiej gry, a główny bohater staje przed zadaniem powstrzymania konfliktu nuklearnego. Film zgarnął już doskonałe recenzje i zdaniem wielu krytyków okaże się hitem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Milioner i twórca Biedronki zostawił bardzo zaskakujący testament
  2. Nie żyje Larry Wallis. Legendarny gwiazdor zmarł w wieku 70 lat
  3. Nergral opublikował zdjęcie z czasów chemioterapii. ”Dobrze jest żyć. Dobrze jest być zdrowym”
  4. Sophia Loren dwukrotnie poroniła. ”Czułam się przegrana jako kobieta”
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

Źródło: watchoutstudio.prowly.com

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl