Agnieszka Woźniak-Starak przeszła jedną z najbardziej imponujących metamorfoz w całym polskim show-biznesie. Zmiana dziennikarki jest niewiarygodna. Jak kiedyś wyglądała gwiazda? Na niektórych starych zdjęciach trudno ją rozpoznać. Tak jest, chociażby w przypadku fotografii wykonanej w 2006 roku. Przypomnijmy, jak bardzo gwiazda zmieniła się przez lata.

Polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna swoją karierę rozpoczynała w 2003 roku. W polskim show-biznesie obecna jest już prawie dwie dekady. Mimo że po tragicznej śmierci męża zniknęła z mediów społecznościowych i stroni od blasku fleszy, w dalszym ciągu jest jedną z największych gwiazd, której powrotu wszyscy oczekują z ogromną niecierpliwością. Woźniak-Starak na przestrzeni lat przeszła niewiarygodną przemianę. Zobaczcie z nami, jak zmieniła się ulubiona polska prezenterka.

Agnieszka Woźniak-Starak w młodości

Agnieszka Woźniak-Starak w młodości wyglądała zupełnie inaczej. Gwiazda na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę. Kiedy w sieci pojawiło się zdjęcie udostępnione przez Mateusza Szymkowiaka, fani nie mogli uwierzyć własnym oczom. Fotografia wykonana została w 2006 roku

-Z cyklu (bardzo!) stare zdjęcia, znalazłem ostatnio to! 2006 rok, Krajowe Eliminacje do Eurowizji w TVP. Agnieszka Szulim współprowadziła ten koncert, a ja chodziłem wtedy do liceum […] No i zrobiłem sobie pamiątkowe zdjęcie z Panią z telewizora, a co! […] – napisał dziennikarz. 

Prezenterka telewizyjna była wówczas prowadzącą Big Brothera i miała zaledwie 28 lat. Dziennikarz zaś 19. Krótko ścięty bob w kolorze piaskowego blondu oraz prosta grzywka sprawiają, że rozpoznanie Woźniak-Starak wydaje czymś zupełnie niemożliwym. 

  1. Uczennica zgubiła torebkę. Minęły 62 lata i stało się najbardziej niewiarygodne
  2. Mięso na rosół wrzuca się do zimnej czy gorącej wody? Błąd niszczy smak zupy, trzeba go unikać jak ognia
  3. Niezwykły gest w „Sprawie dla Reportera”. Odcinek programu Elżbiety Jaworowicz wywołuje łzy wzruszenia

Agnieszka Woźniak-Starak: rodzice robili dla niej wszystko 

Prezenterka uznawana jest za jedną z największych kobiet polskiego show-biznesu. Urodę bez wątpienia odziedziczyła po rodzicach. Gwiazda podobnie jak jej mama, która stara się trzymać z dala od mediów i blasku fleszy ma blond włosy, piękne niebieskie oczy oraz zgrabną sylwetkę. Uśmiech dziennikarka odwiedziła z kolei po swoim przystojnym ojcu.

Przypomnijmy, że Agnieszka jest jedynaczką. Rodzice dokładali wszelkich starań, aby jej dzieciństwo było magiczne i beztroskie. Śmiało stwierdzić można, że była ich oczkiem w głowie. Na 18 urodziny podarli jej nawet samochód, aby spełnić jej największe ówczesne marzenie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com @aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak w show-biznesie obecna jest od lat.

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com @mateusz_szymkowiak_
Na przestrzeni lat przeszła niewiarygodną metamorfozę. 
Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com @aga_wozniak_starak

Urodę odziedziczyła po mamie. 

agnieszka woźniak-starak
instagram.com @aga_wozniak_starak

Kilka lat temu pokazała zdjęcie z tatą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przez dwa lata był leczony antybiotykami na boreliozę. Przyczyna objawów okazała się zupełnie inna
  2. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  3. Żona Zenka Martyniuka nie tak wyobrażała sobie sławę. Zdradziła, jak to jest mieć sławnego męża
  4. Podczas spaceru natknęli się na dziwny kamień. Kiedy poznali jego wartość, nie mogli dojść do siebie
  5. 17-latek wziął ślub z 51-latką. Po 18 latach zrobiono im zdjęcie, widok powala
  6. W McDonald’s doszło do horrendum. Rodzice nie będą już tak chętnie brać tam dzieci?

Źródło: fakt.pl

Poprzedni artykułSyn Grzegorz Ciechowskiego ma dziś 24 lata. Bruno oddał niezwykły hołd zmarłemu ojcu
Następny artykułTVP ujawniło uczestników „Star Voice. Gwiazdy mają głos”. Pojawią się największe nazwiska w Polsce
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.