Agnieszka Woźniak-Starak odpoczywa w górskim zaciszu. Dziennikarka spędza czas z bliską jej osobą. Zdjęcie, które ostatnio obiegło sieć, pokazuje, że naprawdę tego potrzebowała. Całkowite odcięcie od świata i czas na przemyślenia poskutkowały zdjęciem, na które zatroskani obserwatorzy czekali z utęsknieniem.

Traumatyczne przeżycia, których ubiegłego lata doświadczyła Agnieszka Woźniak-Starak, przyczyniły się do tego, że dziennikarka unikała wyjść z domu, stroniła od wizyt na czerwonym dywanie i niemalże całkowicie zrezygnowała z aktywności w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu zaszyła się w górach, twierdząc, że tylko tam jest w stanie odpoczywać. Jedna z najbliższych jej osób opublikowała zdjęcie, które wywołało uśmiech na twarzy fanów.

Agnieszka Woźniak-Starak spędza czas w górach 

Dziennikarka, aby oczyścić myśli i nabrać dystansu, zaszyła się w górach. Na Instagramie jakiś czas temu opublikowała wpis, w którym wyjaśniła, że tylko tam jest w stanie naprawdę odpoczywać i odciąć się od świata zewnętrznego. To właśnie to miejsce na ziemi okazało się jej azylem, w którym odnalazła spokój. 

– Marzyłam o tym od paru miesięcy, góry. Kiedyś tu zamieszkam. Z dziesiątką psów i koniem – wyznała Woźniak-Starak we wpisie na Instagramie

Następnie dodała, że na niemalże na każdym kroku odnajduje kolejne powody, by zostać tu na stałe. Nowy Rok również witała pośród górskich krajobrazów. Tymczasem okazuje się, że dziennikarka spędza czas z bliską jej osobą. 

Zdjęcie wywołało uśmiech na twarzy fanów 

Agnieszka Woźniak-Starak górskimi widokami napawa się u boku managerki gwiazd, Kate Frydrych. To właśnie na jej Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie kobiet. Kadry niezwykle ucieszyły zatroskanych fanów dziennikarki. Na jej twarzy w końcu pojawił się uśmiech, którego od jakiegoś czasu bardzo im brakowało. 

Kobiety zajadają się górskimi przysmakami, zdobywają szczyty i szusują na nartach. Nie ulega wątpliwości, ze na taki widok, wszyscy obserwatorzy czekali z utęsknieniem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com @katefrydrych

Agnieszka Woźniak-Starak zaszyła się w górach. 

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com @katefrydrych

Dziennikarka spędza czas z managerką gwiazd.

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com @katefrydrych

Gwiazda odnalazła swój azyl.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Starasz się o prawo jazdy? Przedstawiamy choroby, które mogą uniemożliwić jego otrzymanie
  2. Nie musisz kupować nowego. Prosty sposób na otwarcie „jednorazowego” młynka do pieprzu
  3. Genialny sposób na czyszczenie piekarnika. Wszystkie składniki masz już w domu
  4. Kasia z ”Królowych życia” znowu zmieniła fryzurę. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy
  5. Złodzieje wykorzystują taśmę klejącą, aby włamać się do domu. Podstępna sztuczka wszystko ułatwia
  6. Sąsiedzi już dłużej nie wytrzymają. Rudi Schuberth doprowadza ich do szewskiej pasji, jest jeden główny powód

 

Poprzedni artykułDenim jak z 1999 roku, ale organiczny – Weekday
Następny artykuł”Nawet najmniejszy kotek to żywe arcydzieło”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.