Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Woźniak-Starak pogodzi się z Dodą? Pojawił się między nimi ktoś, kto może zmienić wszystko
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 27.02.2020 10:57

Agnieszka Woźniak-Starak pogodzi się z Dodą? Pojawił się między nimi ktoś, kto może zmienić wszystko

agnieszka woźniak-starak
instagram.com/ aga_wozniak_starak, dodaqueen

Agnieszka Woźniak-Starak od dawna jest w konflikcie z Dodą. Nawet śmierć męża prezenterki nie skłoniła Dody do wyciągnięcia ręki na zgodę. Wyglądało na to, że nic nie jest w stanie ocieplić ich stosunków. Jednak teraz pojawiła się na to szansa. Jest nią pewna osoba.

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą trudne chwile. Nagła śmierć jej męża wstrząsnęła wszystkimi. Od swoich kolegów i koleżanek z branży Woźniak-Starak otrzymała mnóstwo wsparcia. Doda także, wypowiedziała się, że jest jej przykro. Jednak pierwsza ręki nie wyciągnie. Kto może to zmienić?

Agnieszka Woźniak-Starak nigdy nie pogodzi się z Dodą?

Słynna dziennikarka i prezenterka telewizyjna jest w konflikcie z Dodą od 2014 roku. W tym czasie panie widziały się już w sądzie, a nieprzychylne komentarze i przytyki wymieniały ze sobą przy każdej okazji. Żadna z kobiet nie ma zamiaru się pogodzić. Choć Doda, pod koniec roku powiedziała, że już sobie odpuściła, nadal nie chce mieć stosunków koleżeńskich z dziennikarką.

Jest jednak wśród ich środowiska ktoś, kto może je połączyć. Mianowicie, Maria Sadowska, przyjaciółka Agnieszki i jej zmarłego męża Piotra Woźniaka-Staraka. To właśnie Piotr, był producentem jej głośnego filmu Sztuka Kochania. W tym momencie artystka pracuje nad nowym projektem z Dodą i jej mężem, producentem filmowym Emilem Stępniem. Będzie to film o Dziewczynach z Dubaju.

  1. Plejada: Małgorzata Kożuchowska spowodowała kolizję. Do sieci trafiły zdjęcia z miejsca zdarzenia
  2. Fani nie posiadają się z radości po ogłoszeniu w TVN. Gratulujemy Grażynie Torbickiej
  3. Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z córką. Fani zwrócili uwagę na niepokojący szczegół

Cała nadzieja we wspólnej przyjaciółce

Maria Sadowska powróciła do reżyserowania i pracy nad filmem. Do tej pory artystka była znana ze swojej muzycznej działalności, a mało kto wiedział, że wokalistka jest absolwentką łódzkiej szkoły filmowej. Teraz zajmuje się kolejnym projektem w towarzystwie Dody i jej męża. Ostatnio Doda, wrzuciła na Instagram zdjęcie: swoje, męża i Marii z podpisem – rozkminiamy.

Jak łatwo się domyślić, w trakcie pracy, na pewno został poruszony temat konfliktu Doroty Rabczewskiej z przyjaciółką Marii Sadowskiej. Być może wspólna znajoma, którą obie panie darzą sympatią i zaufaniem skończy zbędne waśnie i nienawiść między kobietami.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka woźniak-starak

Doda, zawsze słynęła z mocnego charakteru. Konflikt z Agnieszką Woźniak-Starak nie jest jej jedynym sporem z osobami show-biznesu.

Agnieszka woźniak-starak

Agnieszka Woźniak-Starak nie darowała sobie uszczypliwości względem Dody.

agnieszka woźniak-starak

Maria Sadowska jest osobą, której może się udać, pogodzić zwaśnione panie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Produkty o działaniu pobudzającym. Stanowią ciekawą alternatywę dla kawy
  2. Turyści jadący do Zakopanego będą wściekli. Ogromne problemy aż przez 3 lata
  3. Jeden ząbek czosnku jedz codziennie. Niewiarygodne, jak zareaguje twoje ciało
  4. TVP pokazało nową prezenterkę wiadomości. Blond piękność rozbudziła zmysły
  5. Pitbull uznany został przez ludzi za „brzydala”. Nikt nie chce adoptować psa
  6. 99% ludzi nie rozpozna po żółtku i białku, które jajko jest najzdrowsze. Nr 1, 2 czy 3?

Źródło: pomponik.pl