Agnieszka Woźniak-Starak ma oparcie w niezwykłych osobach. To oni po nagłej i tragicznej śmierci Piotra są jej najbliżsi. Prezenterkę połączyła więź z kobietą, która w przeszłości również straciła swoją wielką miłość. Ich bliska relacja pomaga przetrwać trudne chwile.

Po śmierci ukochanego Agnieszka Woźniak-Starak znalazła oparcie w jego mamie Annie. Kobiety wspólnie starają się znieść żałobę po mężu i synu. Choć od pogrzebu gwiazda pokazała się publicznie zaledwie dwa razy, to u jej boku pojawia się teściowa, która jest jej teraz niezwykle bliska.

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża zniknęła

Nie ma nic dziwnego w tym, że po śmierci ukochanego męża gwiazda TVN postanowiła na jakiś czas zrezygnować z obowiązków zawodowych i nie pojawiać się na ściankach. Zrobiła jednak dwa wyjątki, które dotyczyły spraw bliskich jej sercu. Dzięki wyjściom ma okazję spotkać się ze znajomymi i na chwilę zapomnieć o zmartwieniach.

agnieszka woźniak starak
fot. screen z youtube.com Magazyn Gala

Po raz pierwszy od pogrzebu Piotra Woźniak-Staraka prezenterka pojawiła się na salonach podczas premiery filmu Ukryta gra. Jej mąż zajmował się produkcją dzieła, a swoją obecnością oddała mu hołd. W trakcie seansu Agnieszka z trudem powstrzymywała łzy. Na szczęście miała u boku kogoś, kto dobrze ją rozumie. Po premierze teściowa czule obejmowała smutną synową.

Kim jest Anna Woźniak-Starak?

Anna Woźniak-Starak jest właścicielką restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich. To tam po raz drugi pojawiła się Agnieszka. Prezenterka wspierała teściową podczas gali Esencja Natury. W kuluarach dużo rozmawiały i było widać, że są sobie bardzo bliskie.

agnieszka woźniak starak
fot. screen z youtube.com Uwaga! TVN

Anna Woźniak-Starak doskonale wie, co czuje jej synowa. Sama wiele lat temu straciła swojego pierwszego męża. Gdy miała 33 lata, jej ukochany Jerzy Woźniak zachorował na raka i zmarł. Kobieta starała się uratować męża za wszelką cenę, sprzedawała majątek, aby zapłacić za leczenie. Niestety, mężczyzna zmarł, a ona została sama z małym synem. Przed śmiercią Jerzy zdążył wybudować dom na Mokotowie, gdzie obecnie mieści się siedziba założonej przez Piotra firmy, Watchout Studio.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ranking najbardziej wpływowych Polaków. Poseł i pisarka lepiej niż premier
  2. Wpadka w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Tego występu długo nie zapomnimy
  3. Kinga Rusin i Edyta Górniak pogodziły się na dobre? Odpowiedź na pytanie fana wszystko wyjaśnia
  4. Syn aktora TVP umarł mu na rękach. Chłopiec zmarł niedługo po narodzinach
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno
Poprzedni artykułSuczka urodziła się z drugą jamą ustną. Weterynarze byli zdumieni widząc, gdzie się znajduję
Następny artykułŻona pokazała mężowi zdjęcia sprzed lat. Zaważył jeden szczegół, który zmienił wszystko
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.