Agnieszka Woźniak-Starak pokazała swoją mamę. Teraz już nikt nie ma wątpliwości, po kim dziennikarka odziedziczyła tak wyjątkową urodę. Kobiety wyglądają niemal jak siostry, a fani nie mogą wyjść z podziwu. Jaka piękna – zachwycają się internauci, nie szczędząc komplementów i pochwał, na temat mamy gwiazdy, i trudno się im dziwić. 
 
Agnieszka Woźniak-Starak to wykapana mama. Kiedy z okazji Dnia Mamy gwiazda zabrała swoją najlepszą przyjaciółkę na kolację, postanowiła pochwalić się zdjęciem ze wspólnego wyjścia w mediach społecznościowych. Nic dziwnego. Kobieta wręcz zachwyca!
 
 
 
Agnieszka Woźniak-Starak pokazała mamę
 
Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła opublikować w mediach społecznościowych zdjęcie swojej mamy, a fani dziennikarki nie mogą wyjść ze zdumienia. Kobiety wyglądają jak dwie krople wody, a piękna rodzicielka spokojnie mogłaby zostać pomylona z siostrą gwiazdy. 
 
 
 
Piękne blond włosy, niebieskie oczy i wspaniała figura. Patrząc na mamę Agnieszki Woźniak-Starak od razu widać, w kogo wdała się dziennikarka. Internauci również nie mają co do tego żadnych wątpliwości. 
 
Wow wygląda bardzo młodo. Jakby była Twoją starszą siostrą – komentowali obserwatorzy.
– Klasa, kobiecość, uroda, szyk po mamie – pisali, nie szczędząc komplementów. 

Mama Agnieszki Woźniak-Starak

Mama Agnieszki Woźniak-Starak zdobyła serca fanów swojej córki. Pod zdjęciem kobiety pojawiła się masa komplementów, które z pewnością już zdążyła przeczytać, bo jak zdradziła gwiazda, mama wciąż podgląda jej Instagram

Mamy nadzieje, że komentarze wywołają ogromny uśmiech na jej twarzy. Agnieszka Woźniak-Starak z pewnością jest dumna ze swojej mamy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. aga_wozniak_starak, Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała, jak wygląda jej mama. Kobiety są bardzo do siebie podobne.

agnieszka woźniak-starak
TRICOLORS/East News

Trzeba przyznać, że dziennikarka to cała mama.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje kierowca autobusu, który uderzył w drzewo
  2. Znów można jeździć na zorganizowane wycieczki w grupach. Jest nowe rozporządzenie rządu
  3. Ostateczny dowód na związek Anny Muchy i Kuby Wojewódzkiego? Jedno zdjęcie wszystko zdradza
  4. Smutne informacje o Katarzynie Dowbor. Gwiazda jest nieuleczalnie chora
  5. Legenda muzyki nie żyje. Brat przekazał tragiczną wiadomość: ,,Jestem zrozpaczony”
  6. Krystyna Pawłowicz w nocy opublikowała dziwne zdjęcia. Co jej się stało?

źródło: Instagram

Poprzedni artykułPielęgniarka zrobiła zdjęcie dłoni starszej pani. Uwagę zwraca jeden szczegół, prawda powala
Następny artykułCudem przeżyła pożar, który oszpecił jej twarz. Przez 2 lata nosiła maskę, w końcu ją zdjęła, porażające
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.