Agnieszka Woźniak-Starak: dieta, na którą się zdecydowała, wymaga wielu wyrzeczeń. Gwiazda postanowiła radykalnie zmienić swój sposób odżywania. Wiele osób nie potrafiłoby odmówić sobie TEGO składnika. Czy plan się powiedzie? Pokusy są liczne, ale chodzi o jej zdrowie!

Należy do gwiazd, które bardzo dbają o swoje zdrowie i kondycje. Najdobitniej świadczy o tym ostatnia jej ostatnia decyzja. Aby poprawić samopoczucie i stan organizmu, postanowiła wprowadzić poważne poprawki do jadłospisu. Agnieszka Woźniak-Starak: dieta dziennikarki pomoże jej w leczeniu? A może chodzi wyłącznie o poprawę wyglądu? Sprawdzamy, jakie korzyści może odnieść ze zmiany stylu odżywiania!

Agnieszka Woźniak-Starak: dieta gwiazdy jest trudna. Na czym polega?

Agnieszka Woźniak-Starak poinformowała niedawno za pośrednictwem Instastory, że rozpoczęła nową dietę. Wszystko wyszło na jaw w dość zabawnych okolicznościach, kiedy akurat otrzymała słodką przesyłkę od jednej z firm produkujących cukierki.

Agnieszka Woźniak-Starak: dieta gwiazdy TVN to detoks cukrowy. Gwiazda od dawna stara się odżywiać w zdrowy sposób, a na swoim Instagramie regularnie publikuje fotografie wykonane podczas ćwiczeń fizycznych. Jak ustalił noizz.pl, wzięła także udział w organizowanym przez Ewę Chodakowską wyjeździe do Grecji, gdzie razem z innymi uczestniczkami mogła oddawać się aktywnościom fizycznym. Brała też udział w ćwiczeniach z Anną Lewandowską. Na odrobinę szaleństwa i drobne grzeszki pozwoliła sobie jednak w… tłusty czwartek!

Co to jest detoks cukrowy?

Jak czytamy na stronie poradnikzdrowie.pl, detoks cukrowy to sposób odżywiania, który ma pomóc nam wykluczyć ten składnik z diety. Dzięki temu nie tylko tracimy ochotę na słodycze, lecz także inne pokarmy powodujące nadwagę lub zmęczenie. 

Detoks cukrowy może być niezwykle pomocny dla osób, które borykają się z hipoglikemią czy dodatkowymi kilogramami. Wśród metod walki z uzależnieniem od tego składnika są m.in. regularne posiłki czy używanie zdrowszych zamienników.

Nie da się zaprzeczyć, że Agnieszka Woźniak-Starak nie ma żadnych problemów z nadwagą, nie mówiąc o otyłości. Najprawdopodobniej gwieździe zależy wyłącznie na poprawie swojego stanu zdrowia oraz wykluczeniu składników, które nie przynoszą żadnej korzyści. Mogą za to prowadzić do chorób oraz powodować poczucie zmęczenia.

Agnieszka Woźniak-Starak: dieta sprawi, że gwiazda TVN poprawi swój stan zdrowia i samopoczucie? Nie możemy się doczekać, aż poinformuje nas o efektach. To świetnie, że stara się inspirować fanów do zmiany stylu życia na zdrowszy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka woźniak starak dieta
fot. instagram.com @aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak: dieta pomoże jej poprawić stan zdrowia?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułDlaczego Iwona Cygan musiała zginąć? Pojawiły się nowe fakty w jej sprawie
Następny artykułZapierająca dech w piersiach sesja z udziałem psów i kolorowego proszku. Efekt powala na kolana
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.