Agnieszka Woźniak-Starak: dzieci nie są wyznacznikiem jej życiowego spełnienia. Gwiazda TVN w rozmowie z Natalią Hołownią opowiedziała, że nadal nie jest pewna, czy chce zostać matką. Nigdy nie ukrywałam, że jestem egoistką, wyznała w wywiadzie. 

Nie każda kobieta marzy o posiadaniu potomstwa, chociaż w naszym kraju takie opinie wciąż wywołują skrajne reakcje. Żyjemy w XXI wieku, a wiele osób nadal uważa, że może poddawać ocenie wybory innych ludzi. Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Galą przyznała, że nadal nie wie, czy macierzyństwo jest dla niej. Co dokładnie powiedziała na ten temat?

Agnieszka Woźniak-Starak: dzieci

Gwiazda przyznała, że ceni sobie niezależność i jest w pełni zadowolona z takiego stanu rzeczy. Wraz z mężem, Piotrem Woźniakiem-Starakiem świetnie odnajdują się w małżeństwie i dziennikarka nie jest do końca przekonana, czy macierzyństwo jest dla niej. 

Niektóre kobiety nie posiadają instynktu macierzyńskiego i to zupełnie zrozumiałe, choć w niektórych kręgach ta opinia wciąż szokuje i zaskakuje. Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Natalią Hołownią opowiedziała o swoim małżeństwie i planach na przyszłość. Nie obyło się również bez rozmowy o dzieciach

Co Agnieszka Woźniak-Starak powiedziała o macierzyństwie?

Okazuje się, że rodzina i przyjaciele nie wywierają na dziennikarce presji, a ona sama nie jest przekonana, czy spełniłaby się w roli mamy:

Mnie nikt nie namawia na dzieci. Mnie jest trudno namawiać na cokolwiek. Nie wiem, wiesz co. To jest po pierwsze intymne, po drugie moje podejście do dzieci nie zmienia się od lat. Ja po prostu nie wiem. Czasem bym chciała, czasem nie wiem, czas leci – powiedziała Woźniak-Starak w rozmowie z Natalią Hołownią. 

Agnieszka doskonale wie, że decyzja o posiadaniu potomstwa powinna być dobrze przemyślana. Jeśli nie jest do końca przekonana, czy spełni się w roli mamy, to nic dziwnego, że nie zdecydowała się na dziecko. 

Prowadząca Big Brother wyznała, że spełnia się życiowo na każdej płaszczyźnie – zarówno zawodowej, jak i prywatnej. Stworzyła ze swoim mężem silny i dojrzały związek, który w pełni jej odpowiada: 

– To jest też tak, że kurczę, tyle czasu żyję na tym świecie jako ja i mam ten czas zagospodarowany i nie potrafię sobie wyobrazić takiej rewolucji. Nigdy nie ukrywałam, że jestem egoistką. Nam jest dobrze tak jak jest. I zawsze mówię, że to życie zdecyduje. Nie wiem, czy chcę mieć dzieci – dodała gwiazda w rozmowie z Galą.

Gwiazda TVN podkreśliła również, że uwielbia dzieci, jednak nie jest pewna, czy chce posiadać własne potomstwo. Pamiętajmy o tym, że każdy ma prawo do podejmowania własnych decyzji i nie powinniśmy oceniać wyborów innych. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Paweł Domagała dostał główną rolą w serialu! „Żmijowisko” będzie hitem Canal+
  2. Igor Herbut będzie ojcem! Znamy płeć dziecka
  3. Włoskie restauracje w Warszawie. Gdzie jest najlepsza pizza w Warszawie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka woźniak-starak
instagram.com/aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Natalią Hołownią zdradziła, że nie jest przekonana, czy chce zostać matką. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIle wzrostu ma Anita Werner? Dziennikarka TVN mogłaby być światową modelką
Następny artykułOto Bulmastif. Duży i mądry pies, o spokojnym temperamencie