Agnieszka Woźniak-Starak jest w ciąży? Od kiedy wyszła za mąż, jej fani nie przestali wypatrywać u gwiazdy oznak, że wkrótce zostanie mamą. Niedawno plotki wybuchły na nowo. Wszystko przez TO wydarzenie. Gwiazda skomentowała doniesienia. Jej odpowiedź was zaskoczy! 

Nie raz i nie dwa dawała jasno do zrozumienia, co sądzi na temat spekulacji odnośnie do jej życia osobistego. Mimo to jakiś czas temu dyskusja o rychłym powiększeniu rodziny Woźniak-Starak rozgorzała na nowo. Wszystko zaczęło się od pewnego zdjęcia, na którym wiele osób dostrzegło… ciążowy brzuszek. Czyżby gwiazda TVN ukrywała przed opinią publiczną informację, że wkrótce dołączy do grona szczęśliwych mam? Czy Agnieszka Woźniak-Starak jest w ciąży? Mamy jej komentarz!

Agnieszka Woźniak-Starak jest w ciąży?

Całe zamieszanie zaczęło się, gdy paparazzi przyłapało gwiazdę TVN, jak trzymała się za brzuch. Kiedy tylko zdjęcie ujrzało światło dzienne, natychmiast rozpoczęły się spekulacje. Szczegółowo analizowano, czy rzeczywiście Agnieszka Woźniak-Starak ukrywa pod materiałem ciążę. Co na to sama zainteresowana?

Agnieszka Woźniak-Starak została poproszona w jednym z wywiadów o ustosunkowanie się do ostatnich pogłosek. Prowadząca Big Brother zdecydowała się na niezwykle szczere wyznanie. Chociaż ostatecznie nie potwierdziła informacji, że razem z ukochanym planują powitać na świecie pierwsze maleństwo, wyglądało na to, że plotki szczerze ją rozbawiły. Wyraźnie starała się obrócić całe zamieszanie w żart. 

— Strach się złapać za brzuch w dzisiejszych czasach. […] Choć w moim przypadku są to nieprawdziwe przesłanki, to jest w nich jakiś optymizm. Lepiej o ciąży niż o rozwodzie — cytuje gwiazdę wp.pl.

Agnieszka Woźniak-Starak jest w ciąży? Teraz nie pozostały już żadne wątpliwości, że dziennikarka nie planuje powiększenia rodziny. Czy w przyszłości zmieni zdanie?

Agnieszka Woźniak-Starak chce mieć dzieci?

Pozornie wydawałoby się, że nic nie stoi na przeszkodzie, by Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na posiadanie dziecka. Jest zdrowia i wysportowana, dobrze zarabia, a na dodatek ma u swojego boku mężczyznę, który zapewnia jej miłość i wsparcie. 

Agnieszka Woźniak-Starak wiele razy wyjaśniała w wywiadach, jaki ma stosunek do macierzyństwa. Przy okazji zaproszenia do programu Gala Studio przyznała, że w przeszłości rzeczywiście poważnie rozważała, czy zostać matką. Jednak obecnie gwiazda nie odczuwa takiej potrzeby. Na szczęście rodzina stanęła na wysokości zadania i nie wywiera nie niej presji w tej kwestii.

Spodziewaliście się, że Agnieszka Woźniak-Starak jest w ciąży? A może od razu domyślaliście się, że po raz kolejny mieliśmy do czynienia z plotką?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka woźniak-starak jest w ciąży
fot. instagram.com @aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak jest w ciąży? Gwiazda stanowczo ucina spekulacje. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułBarbara Kurdej-Szatan ścięła włosy! To jej najodważniejsza metamorfoza
Następny artykułNajpopularniejsze rasy kotów w Polsce. Jakie koty kochają Polacy?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.