Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała urocze zdjęcie w towarzystwie mamy. Od razu widać, po kim gwiazda telewizji TVN odziedziczyła urodę! Wielbiciele nie szczędzili ciepłych słów w komentarzach i sugerowali, że obie panie wyglądają jak siostry! 

Agnieszka Woźniak-Starak w wielu wywiadach przyznawała, że to dzięki rodzicom wyrosła na silną, pewnością siebie i niezależną kobietę, która odważnie przekracza wszelkie granice i doskonale wie, czego chce. Pomogła jej w tym opiekuńczość i troska mamy, z którą dziennikarka stworzyła wyjątkową więź. Niedawno gwiazda opublikowała dwa zdjęcia w jej towarzystwie — jedno pochodzi z rodzinnego archiwum, drugie zaś zostało wykonane niedawno.

Agnieszka Woźniak-Starak na zdjęciu z mamą

Dziennikarka pilnie strzeże swojej prywatności, jednak w ostatnim czasie opublikowała kilka zdjęć w towarzystwie mamy. Dzięki temu wiemy, że mama Agnieszki jest niezwykle zadbaną kobietą, która zawsze wygląda niezwykle stylowo. Już wiemy, po kim córka odziedziczyła urodę i świetny gust! 

Rodzice gwiazdy wspierają ją w każdej sytuacji — niedawno mogliśmy podziwiać ich na widowni reality show Big Brother, w którym Agnieszka jest jedną z prowadzących. Z okazji Dnia Dziecka mama Agnieszki przesłała jej urocze zdjęcie z rodzinnego archiwum. Od razu widać, że obie panie darzą się olbrzymią miłością! Tak zostało do dziś — dla porównania na profilu

Wyjątkowa relacja matki i córki

Agnieszki możecie zobaczyć również aktualne zdjęcie. Trudno odróżnić, która z nich jest matką, a która córką — panie wyglądają jak siostry, co również zauważyli wielbiciele dziennikarki. 

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedynaczką, dlatego cała uwaga rodziców była skupiona wyłącznie na niej. Nie kryła się z tym, że rodzice do znudzenia powtarzali jej, że jest wartościowa.Świetnie widzieć, że matka i córka trzymają się razem i darzą się wzajemnym wsparciem i miłością. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka woźniak-starak
instagram.com @aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak od wielu lat obecna jest w polskim show-biznesie.

1
2
3
Poprzedni artykułRodzina adoptuje psa, a ich kot…przeprowadza się do umywalki. Najzabawniejsza historia na świecie
Następny artykułKrzysztof Dunin-Holecki to mąż znanej prezenterki TVP, Danuty Holeckiej. Mają razem bliźniaki