Agnieszka Woźniak-Starak: mąż dziennikarki przeżył wypadek, który wydarzył się prawdopodobnie w najgorszym możliwym momencie. Miał świętować w gronie najbliższych przyjaciół. Ostatecznie swoje urodziny spędził o kulach! Czy problemy zdrowotne zepsuły mu dobrą zabawę? Gwiazda TVN zdradziła kilka zaskakujących szczegółów. Wiemy, co naprawdę stało się tamtego feralnego dnia!

Prowadząca Big Brother ma powód do zmartwień. Agnieszka Woźniak-Starak: mąż gwiazdy TVN uległ wypadkowi, w wyniku którego musi poruszać się przy pomocy specjalistycznych kul. Pechowe wydarzenie miało miejsce na krótko przed jego trzydziestymi dziewiątymi urodzinami. Czy Piotr Woźniak-Starak musiał odwołać zaplanowane przyjęcie? A może zdecydował, że mimo niefortunnych okoliczności spróbuje się dobrze bawić? Partnerka zdradziła szczegóły całego zdarzenia. Nie kryła troski o ukochanego!

 Agnieszka Woźniak-Starak: mąż gwiazdy TVN miał wypadek?

Piotr Woźniak-Starak, mąż Agnieszki Woźniak-Starak, niedawno świętował swoje trzydzieste dziewiąte urodziny. Para zaprosiła licznych gości i zorganizowała przyjęcie. Niestety, na krótko przed imprezą mężczyzna uległ wypadkowi

Agnieszka Woźniak-Starak: mąż gwiazdy nie może chodzić? Jak podaje portal pudelek.pl, do zdarzenia miało dojść w trakcie jednego z treningów. Piotr Woźniak-Starak doznał na tyle poważnej kontuzji, że doświadczył problemów z poruszaniem się! Mimo że mężczyzna musi korzystać ze specjalnych kul, na zdjęciach wykonanych przez dziennikarkę TVN wyraźnie widać, że nie sprawia mu to wiele cierpienia

Na szczęście Piotr Woźniak-Starak czuł się na tyle dobrze, by wziąć udział we własnym przyjęciu urodzinowym. Niestety, w tym roku nie mógł pozwolić sobie na taneczne szaleństwo:

— A tymczasem mój mąż tak zaczął świętować swoje urodziny. Ale będą dzisiaj tańce — napisała gwiazda TVN na Instastory.

Kim jest Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak jest znanym producentem filmowym i właścicielem Watchout Studio, gdzie powstają zarówno filmy fabularne, jak i materiały reklamowe. W 2016 roku ożenił się z Agnieszką Woźniak-Starak. 

Ile zarabia Piotr Woźniak-Starak? Jak ustalił magazyn Wprost, Piotr Woźniak-Starak zarobił dzięki swojej firmie aż dwadzieścia siedem milionów złotych! Nic dziwnego — Watchout Studio odpowiada za produkcję między innymi takich hitów jak Sztuka kochania czy Bogowie. Co ciekawe, mąż Agnieszki Woźniak-Starak na początku planował związać swoją przyszłość z branżą reklamową. Zatrudnił się nawet w agencji reklamowej w Warszawie, jednak po namowach bardziej doświadczonego kolegi zrezygnował, by na dobre poświęcić się filmowi.

— Dostałem dobrą posadę w agencji reklamowej. Wtedy pewna doświadczona osoba z branży powiedziała: z twoją kreatywnością powinieneś robić filmy, reklama za bardzo cię ograniczy — cytuje męża gwiazdy TVN portal plotek.pl

Agnieszka Woźniak-Starak: mąż gwiazdy TVN nie pozwolił, żeby kontuzja zepsuła mu urodziny. Mamy nadzieję, że już niedługo powróci do pełnej sprawności!

ZOBACZ ZDJĘCIA AGNIESZKI WOŹNIAK-STARAK Z MĘŻEM:

agnieszka woźniak-starak: mąż
fot. instagram.com @aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak: mąż gwiazdy TVN doznał poważnej kontuzji. 

agnieszka woźniak-starak: mąż
fot. instagram.com @aga_wozniak_starak

Na szczęście Piotr Woźniak-Starak postanowił bawić się mimo bólu!

agnieszka woźniak-starak: mąż
fot. instagram.com @aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak: mąż gwiazdy ma trudności z poruszaniem. Życzymy zdrowia!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magda Gessler odpowiada fance, która skrytykowała jej córkę. „Pani choruje na zanik mózgu. Won mi stąd zazdrosna babo”
  2. Jak się ubrać w stylu lat 70? Będziesz ZACHWYCONA!
  3. Choroba nie pozwoliła Annie Lewandowskiej na dziecko? „Poważnie chorowałam. Leki które brałam, robiły spustoszenie w organizmie”
  4. Dominika Gwit szaleje w rytm hitu Beyonce. „Taniec z Gwiazdami” powinien przyjąć ją do najnowszej edycji?
  5. Pedicure krok po kroku. Zobacz, jak przygotować swoje stopy na plażę!

źródła: viva.pl, Wprost, pudelek.pl, plotek.pl