Agnieszka Woźniak-Starak: operacje plastyczne nie są dla niej niczym nowym. Należy do grona niewielu kobiet, które otwarcie przyznają się do powiększenia biustu. Jednak niedawno na temat dziennikarki zaczęły krążyć zaskakujące plotki. Czy gwiazda poprawiała nos? Internauci nie mają wątpliwości, że coś jest na rzeczy. 

Nie bez powodu nosi tytuł jednej z najpiękniejszych polskich dziennikarek. Wielokrotnie udowodniła, że nie jest tylko kolejną „ładną buzią”, a na pozycję gwiazdy TVN zasłużyła ciężką pracą i latami wyrzeczeń. Jednak ostatnio znalazła się na ustach Polaków nie z powodu kolejnych osiągnięć zawodowych albo udziału w akcji społecznej, lecz… rzekomej korekty nosa. Agnieszka Woźniak-Starak: operacje plastyczne rzeczywiście pomogły gwieździe uzyskać wymarzony wygląd? A może to tylko kolejna pogłoska?

Agnieszka Woźniak-Starak: operacje plastyczne zmieniły jej nos?

Jak podaje portal m.styl.fm pierwsze wzmianki o tym, że Agnieszka Woźniak-Starak przeszła operację plastyczną, miały pojawić się podczas wieczoru z okazji premierywiosennej ramówki TVN. Internauci zwrócili uwagę na to, że nos gwiazdy – według ich wrażenia – wygląda inaczej niż wcześniej. 

– Jakoś rozprasza mnie jej nos. Coś mi nie gra.

–  Ładnie, ale powoli zaczyna tracić swoje dawne rysy.

–  Nos przeszedł kilka operacji, współczuję mu.

Nos był na „diecie”, czy coś w tym stylu? – przytacza wypowiedzi komentatorów m.styl.fm.

Agnieszka Woźniak-Starak: operacje plastyczne rzeczywiście stoją za tym, że dziennikarka wygląda inaczej? Tak naprawdę nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy gwiazda TVN rzeczywiście zdecydowała się na rzekomą korektę. Szczególnie że Woźniak-Starak nie boi się przyznawać do operacji i szczerze mówiła o tym, że powiększyła biust. Jednak istnieje powód, dla którego woli milczeć – o ile, rzecz jasna, do zabiegu w ogóle doszło. 

Agnieszka Woźniak-Starak miała operacje plastyczne?

Prowadząca Big Brother ma za sobą operację plastyczną powiększenia biustu, o czym mówiła z pełną otwartością. Chociaż tego typu zabiegi przestały już budzić zdziwienie, wciąż niewiele gwiazd przyznaje się do poprawiania urody przy pomocy chirurga.

Niestety, historia Agnieszki Woźniak-Starak pokazuje, dlaczego tyle osób publicznych woli milczeć na temat swoich operacji plastycznych. Gwiazda TVN przyznała w wywiadzie dla programu Gala studio, że po wyznaniu spadła na nią fala hejtu. Chociaż dziennikarka nie zrobiła przecież nic złego, a nawet żartowała z zabiegu, internauci nie zostawili na Woźniak-Starak suchej nitki. Z tego powodu postanowiła w przyszłości zatrzymywać tego typu informację tylko dla siebie

– W wielu ludziach wzbudza to negatywne emocje […] przyznałam się do zrobienia biustu i dostałam za to manto. […] I teraz, gdybym się nawet cała pocięła, to nigdy w życiu tego ze mnie nie wyciągniecie – cytuje gwiazdę wp.pl.

Agnieszka Woźniak-Starak: operacje plastyczne są tematem, o którym woli milczeć? Bez ostatecznego potwierdzenia ze strony gwiazdy TVN możemy jedynie spekulować, czy ma za sobą jakieś zabiegi. Pamiętajmy, że nawet gdyby rzeczywiście korzystała z usług chirurga, jest to wyłącznie prywatna sprawa dziennikarki. Szczególnie że przecież nie robi nic złego. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka woźniak-starak: operacje plastyczne
fot. instagram.com @aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak: operacje plastyczne gwiazdy objęły nie tylko powiększenie biustu?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPsy, które mają prawdziwą pracę. TOP 20 czworonogów, które wykonują ludzkie zawody
Następny artykułMaciej Maleńczuk ma 4 śliczne córki. Imiona trzech z nich są bardzo oryginalne!
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.