Ostatni odcinek nowej edycji programu „Miasto kobiet” wzbudził wiele emocji. Gościnią programu była między innymi Ewa Chodakowska, z którą prowadzące rozmawiały o świadomej bezdzietności. Po emisji odcinka w internecie rozgorzała burzliwa dyskusja. Jedną z komentujących była Agnieszka Woźniak-Starak.

Wczoraj pisaliśmy TUTAJ o głośnym odcinku, w którym Ola Kwaśniewska rozmawiała z Ewą Chodakowską na temat tego, czemu niektóre kobiety nie chcą mieć dzieci.

Po emisji odcinka Aleksandra Kwaśniewska napisała na Instagramie szczery post. Dziękowała w nim osobom, które napisały do niej po odcinku oraz wyznała, jak zasmucił ją brak zrozumienia, z jakim spotykały się kobiety niechcące mieć dzieci.

Kwaśniewska dodała, że chciałaby, by udało się znormalizować temat świadomej bezdzietności. Ma nadzieję, że jeśli będzie się o tym mówić głośno, to w końcu się tak stanie.

Wpis zakończyła słowami:

– Szanujmy nawzajem nasze decyzje, wspierajmy je i nie narzucajmy innym własnego scenariusza na szczęście.

Reakcja Agnieszki Woźniak Starak

Post Oli Kwaśniewskiej poruszył wiele osób. Pod postem kobiety dzieliły się swoimi historiami i traumami, opowiadały, z jakim ostracyzmem albo niezrozumieniem się spotykały, kiedy mówiły, że nie chcą mieć dzieci.

Post Kwaśniewskiej ma już 24 tysiące polubień i 960 komentarzy. Wypowiedziały się pod nim też inne gwiazdy, między innymi Agnieszka Woźniak-Starak.

Woźniak-Starak to znana dziennikarka, prowadząca takich programów, jak „Pytanie na śniadanie”, „Dzień dobry TVN”, „Ameryka Express” i „Azja Express”.

Pod postem Oli Kwaśniewskiej napisała:

– Nie mam dzieci i jest mi z tym dobrze, czy komuś się to podoba, czy nie. Dzięki Ola!

Post Aleksandry Kwaśniewskiej na Instagramie:

Źródło: Jastrząb Post

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. TVN zawiesił Krzysztofa Skórzyńskiego