Agnieszka Woźniak-Starak: ślub dziennikarki był jak ze snów! Uroczystość była jedną z najbardziej hucznych w polskim show-biznesie. Kiedy już weselny kurz opadł, wzruszona gwiazda wspominała to wydarzenie: Nie mogłam uwierzyć w to, co się dzieje! 

Ślub Agnieszki Woźniak-Starak był naprawdę spektakularny! Uroczystość odbyła się poza granicami Polski i była naprawdę huczna. Nie zabrakło pięknych kreacji i wspaniałych widoków. Agnieszka Woźniak-Starak: ślub gwiazdy to marzenie niejednej kobiety!

Agnieszka Woźniak-Starak: ślub gwiazdy był spektakularny!

Dziennikarka już wkrótce poprowadzi zupełnie nową edycję programu Big Brother. Z tej okazji Uwaga TVN wypuściła materiał o gwieździe. Woźniak-Starak opowiedziała w nim o swoim bajecznym ślubie ze szczegółami! Ceremonia odbyła się w słonecznej Wenecji w sierpniu 2016 roku. Wenecki pałac Ca’Vendramin Calergi, w którym para powiedziała sobie tak znajduje się przy słynnym Canal Grande. Goście i nowożeńcy przemieszczali się po włoskim miasteczku taksówkami wodnymi, dzięki czemu mogli podziwiać piękne widoki! Agnieszka Woźniak-Starak: ślub dziennikarki wyglądał jak ze snu!

Ślub Agnieszki Woźniak-Starak

Gwiazda w Kulisach Sławy Uwagi opowiedziała o emocjach i wspomnieniach związanych ze ślubem. Woźniak-Starak poślubiła swojego ukochanego, Piotra, już kilka lat temu, jednak wciąż nie może się nacieszyć piękną ceremonią! 

– Ta Wenecja ma w sobie taką magię, że jak płynęłam łódką, i ci wszyscy turyści mi machali, to było to niezwykłe i strasznie wzruszające. Unosiłam się nad ziemią. Nie mogłam uwierzyć w to, co się dzieje – przyznała gwiazda w programie.

Dziennikarka wyznała, że nie wyobraża sobie piękniejszego ślubu. Trudno się dziwić – ze zdjęć wynika, że uroczystość była naprawdę wspaniała! Wśród gości znaleźli się między innymi Magdalena Boczarska, Nergal, Zosia Ślotała, Katarzyna Kolenda-Zaleska i Edward Miszczak.

Panna młoda wystąpiła nie w jednej, ale w aż czterech kreacjach. Na ceremonię ślubu wybrała wspaniałą, białą suknię marki Bizzu, potem zaś pojawiła się w ognistej czerwieni od tej samej marki. Przed ślubem mogliśmy podziwiać dziennikarkę w srebrnej kreacji, a także czerwonym stroju od La Manii. Agnieszka Woźniak-Starak: ślub z pewnością będzie wspominać jeszcze długo! Tak piękną ceremonię ciężko będzie zapomnieć.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka woźniak-starak: ślub
instagram.com/aga_wozniak_starak

Ślub gwiazdy był naprawdę fenomenalny i wyjątkowo romantyczny!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułSyn Anna Seniuk to przystojny i bardzo znany aktor. Na pewno go znacie!
Następny artykułKatarzyna Dowbor odmieniła życie samotnej matce! Zdjęcia powalają na kolana
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.