Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. Jednak jeszcze kilkanaście lat temu była związana z… Telewizją Publiczną. Dziennikarz TVP opublikował ich wspólne zdjęcie sprzed lat. Dlaczego wywołało taką sensację? Chodzi o wygląd gwiazdy!

Dziś widzom trudno byłoby sobie wyobrazić, że Agnieszka Woźniak-Starak reprezentuje kogokolwiek innego niż TVN, a prowadzone przez nią programy biją rekordy popularności. Jednak zanim gwiazda na dobre związała się z tą stacją, próbowała zrobić karierę w różnych miejscach, m.in. radiu Jedynka czy… TVP. Pewien znany dziennikarz niedawno pochwalił się na Instagramie zdjęciem z Agnieszką Woźniak-Starak — wtedy jeszcze Agnieszką Szulim — u boku. Nie poznalibyście jejlubiła zupełnie inny styl. Które wydanie wolicie?

Jak wyglądała Agnieszka Woźniak-Starak w TVP?

Agnieszka Woźniak-Starak zaczęła pracę dla TVP w 2005 roku i ostatecznie spędziła tam aż osiem lat! Wśród jej licznych sukcesów było m.in. współprowadzenie Krajowych Eliminacji do  Eurowizji w 2006 roku. To niemałe wyróżnienie! Popularny dziennikarz Mateusz Szymkowiak niedawno odnalazł zdjęcie, które zrobił sobie wtedy z Woźniak-Starak. Bardzo się zmieniła?

Uważana za jedną z najbardziej atrakcyjnych gwiazd TVN, za czasów TVP również wyróżniała się urodą, w tym świetną figurą. Jednak Agnieszka Woźniak-Starak preferowała zupełnie inny styl niż obecnie. Dziennikarka już wtedy przejawiała spore zainteresowanie modą, więc nosiła się zgodnie z najświeższymi trendami. Na zdjęciu ma na sobie marszczoną bluzkę w turkusowym odcieniu, do której dobrała szeroki pasek z cyrkoniami. Do tego długi sznur pasujących korali, którym dwukrotnie owinęła szyję. Podobnie jak dziś, nie wstydziła się głębokich dekoltów

Zamiast długich blond włosów w popielatym odcieniu, które są jej znakiem rozpoznawczym, Agnieszka Woźniak-Starak nosiła znacznie krótszą fryzurkę z grzywką. Dziś gwiazda TVN słynie z naturalnych makijaży, jednak za czasów TVP mocno podkreślała oczy za pomocą wyrazistych cieni. Nie żałowała także różu na policzki! 

Agnieszka Woźniak-Starak wstydzi się zdjęcia z TVP?

Czy gwiazda TVN będzie niezadowolona, gdy zobaczy swoje zdjęcie na profilu Mateusza Szymkowiaka? Na razie dziennikarka nie skomentowała fotografii — pod zdjęciem na Instagramie Szymkowiaka próżno szukać jej wypowiedzi.

Naszym zdaniem Agnieszka Woźniak-Starak zupełnie nie ma się czego wstydzić. Chociaż przez ostatnie trzynaście lat gust gwiazdy znacznie się zmienił i dziś preferuje inne stroje oraz makijaże, nie da się ukryć, że prezentowała się naprawdę kobieco i wyjątkowo!

Które wydanie Agnieszki Woźniak-Starak wolicie — z TVP czy TVN?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka woźniak-starak tvp
fot. instagram.com @aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak kiedyś tak nie wyglądała!

1
2
3
Poprzedni artykułJak jeść awokado? 10 sprawdzonych porad
Następny artykułUczestnik Milionerów usłyszał pytanie i osłupiał. To jedno z najdziwniejszych pytań w programie
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.