Agnieszka Woźniak-Starak: TVP było jej pierwszym doświadczeniem z telewizją. Pamiętacie, że gwiazda TVN stawiała swoje pierwsze kroki w telewizji publicznej? Jak wspomina tamte czasy?

Prowadząca Big Brothera najbardziej zasłynęła właśnie pracą dla TVN, ale to nie tam zaczynała stawiać pierwsze kroki. Agnieszka Woźniak-Starak: TVP było miejscem, gdzie rozpoczęła swoją karierę przed kamerami na poważnie! Jak wspomina tamte czasy? Byłam panią w garsonce – przyznaje dziś dziennikarka.

Agnieszka Woźniak-Starak: TVP otworzyło jej drzwi do kariery

Wiele gwiazd przechodziło ze stacji do stacji, by w końcu znaleźć idealne dla siebie miejsce pracy. Nie wszyscy jednak pamiętają, że kiedyś w TVP mogliśmy zobaczyć Agnieszkę Woźniak-Starak! To tam gwiazda czyniła swoje pierwsze kroki, które pozwoliły jej na stanie się jedną z największych osobowości telewizyjnych. Jak wspomina czasy pracy w Telewizji Polskiej?

Prowadząca takich hitów jak Dzień Dobry TVN, Ameryka Express i Na językach zaczynała karierę w Radiowej Jedynce, skąd przeszła do Eski Rock. W międzyczasie rozwijała się przed kamerami TVP! Pamiętacie, gdzie mogliście ją oglądać?

Agnieszka Woźniak-Starak o pracy w TVP

Prowadząca Big Brothera w latach 2005-2009 była gospodynią oprawy dnia dla TVP. Prowadziła także takie programy jak Pytanie na śniadanie, Kawa czy herbata oraz Bitwa na głosy. Agnieszka Woźniak-Starak: TVP otworzyło jej drogę do sławy. Jak wspomina czas pracy w stacji?

– Na początku mojej pracy w TVP obowiązywały dość sztywne reguły. Pracowała ze mną kostiumograf, miałyśmy całą listę wyznaczników. Nie może być dzianina, bo dzianina na antenie znaczy, że jesteś nieelegancka. Musiała być marynarka lub żakiet. Oczywiście żadnych t-shirtów, dżinsy też nie. Wsadzili nas w jakieś mundurki, takie panie w garsonkach. Naprawdę, pamiętam takie czasy – wyznała gwiazda na łamach Gali.

Dziś Agnieszka Woźniak-Starak może już sobie pozwolić na więcej – jej stylizacje niezmiennie budzą ogromne zainteresowanie. Pamiętacie, jak wyglądała prowadząca za czasów pracy w TVP? Bardzo się zmieniła!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka woźniak-starak: tvp
instagram.com/aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak: TVP było jej wrotami do kariery.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKatarzyna Figura pomoże Oliwii Bieniuk? Aktorka przyjaźniła się z Anną Przybylską
Następny artykułJak wygląda Reto bez soczewek? Zobacz, jakie oczy naprawdę ma znany raper
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.