Koniec akcji poszukiwawczej pod Pułtuskiem. Policja wyłowiła z Narwi ciało w pobliżu miejscowości Kleszewo. Podejrzewa się, że to poszukiwany od niedzieli wędkarz.

W niedzielę zgłoszono zaginięcie starszego mężczyzny. Poszukiwany to 70-latek z Szygówka nad Narwią, na co dzień zajmujący się wędkarstwem.

Ciało w Narwi koło Kleszewa – czy to zaginiony wędkarz?

Szybko wszczęto akcję poszukiwawczą w najbliższej okolicy. Przeszukiwano dno rzeki. Wreszcie na wysokości miejscowości Kleszewo natrafiono w wodzie na ciało.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Policja uważa, że zwłoki należą do poszukiwanego mężczyzny. Portal pultusk24.pl podał szczegółowe informacje na temat zdarzenia. Śmierć nastąpiła prawdopodobnie w wyniku bardzo smutnego wypadku.

Czynności policyjne trwają nadal – należy jeszcze oficjalnie potwierdzić tożsamość martwego mężczyzny. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Pułtusku.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że starszy pan prawdopodobnie zsunął się ze skarpy w miejscowości Szygówek. Upadek skończył się nieszczęśliwie – mężczyzna prawdopodobnie wpadł do rzeki i utonął.

Źródło: pultusk24.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Krzysztof Jackowski miał wizję. Twierdzi, że PiS niedługo odda władzę