Akcja ratunkowa wciąż trwa. Rankiem w środę 16 września do niewyobrażalnych zdarzeń. Ogień zajął budynek, a syreny rozbrzmiały w całym mieście. Wszędzie unosi się gęsty, siwy dym. Na miejscu jest już 6 zastępów straży pożarnej, a wciąż dojeżdżają kolejne. Sytuacja jest bardzo poważna.

Jak donoszą lokalne media, do tragicznego pożaru doszło w środę rano na ulicy Droniowiczki w Lublińcu. Nagle na całe miasto rozbrzmiały syreny. Słup dymu widać z każdej strony. Strażacy wciąż walczą z ogniem. Portal lubliniec.naszemiasto.pl przekazuje informacje o rannej osobie. 

Wielka akcja ratunkowa. Strażacy walczą z ogniem

Około godziny 9 rano, straż pożarna dostała zawiadomienie o pożarze. W całym Lublińcu rozbrzmiały syreny alarmowe. Jak się okazało, płonącym budynkiem była najpewniej obora. W wyniku pożaru ucierpiała jedna osoba, mężczyzna, który ratował zwierzęta z zajętego ogniem budynku. 

– Jak udało nam się ustalić, jedna z osób, która wyprowadzała bydło z trawionej pożarem obory została ranna. U mężczyzny doszło prawdopodobnie do złamania. Na miejsce zadysponowano pogotowie ratunkowe, a także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego –  przekazuje portal.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Dramat na plebanii. Znaleziono ciało młodego księdza, miał tylko 35 lat
  2. TVP Info ostrzega, może zrobić się naprawdę groźnie. Eksperci nie pozostawiają złudzeń ws. warunków pogodowych

Pożar w Lubińcu

Pożar w Lubińcu wywołał przerażenie. Dym było widać z każdej części miasta, a wszędzie rozbrzmiewały dźwięki wyjących syren. Zdjęcia z przebiegu akcji zamieściła na swojej stronie na Facebooku Ochotnicza Straż Pożarna Lubliniec. Na miejscu zjawiło się 10 wozów gaśniczych, policja i helikopter pogotowia ratowniczego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Akcja ratunkowa w Lublińcu. W środę 16 września doszło do niewyobrażalnych zdarzeń.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wielki chaos, ludzie uciekają w popłochu ratując się. Pilna ewakuacja w centrum Polski
  2. Gigantyczne kłęby dymu, kolejne zastępy straży w drodze. Pożar jest bezlitosny, mamy nagranie
  3. Trafiła do ginekologa z bólem brzucha. Prawda okazała się wstrząsająca, wyjęli z niej 24-kilogramową masę
  4. Przez nowotwór stracił dziecko. Odebrało mu mowę, kiedy zdjął lustro w pokoju zmarłej córeczki
  5. Gwiazda serialu „Przyjaciółki” jest w ciąży. Zewsząd sypią się komplementy i gratulacje, wspaniała wiadomość
  6. Wyrzucane przez wszystkich skórki od banana zwalczają uciążliwości. Kobieta je stosuje i mówi o piorunujących efektach

źródło: naszemiasto.lubliniec.pl

 

 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.