Akcja ratunkowa wciąż trwa. Rankiem w środę 16 września do niewyobrażalnych zdarzeń. Ogień zajął budynek, a syreny rozbrzmiały w całym mieście. Wszędzie unosi się gęsty, siwy dym. Na miejscu jest już 6 zastępów straży pożarnej, a wciąż dojeżdżają kolejne. Sytuacja jest bardzo poważna.

Jak donoszą lokalne media, do tragicznego pożaru doszło w środę rano na ulicy Droniowiczki w Lublińcu. Nagle na całe miasto rozbrzmiały syreny. Słup dymu widać z każdej strony. Strażacy wciąż walczą z ogniem. Portal lubliniec.naszemiasto.pl przekazuje informacje o rannej osobie. 

Wielka akcja ratunkowa. Strażacy walczą z ogniem

Około godziny 9 rano, straż pożarna dostała zawiadomienie o pożarze. W całym Lublińcu rozbrzmiały syreny alarmowe. Jak się okazało, płonącym budynkiem była najpewniej obora. W wyniku pożaru ucierpiała jedna osoba, mężczyzna, który ratował zwierzęta z zajętego ogniem budynku. 

– Jak udało nam się ustalić, jedna z osób, która wyprowadzała bydło z trawionej pożarem obory została ranna. U mężczyzny doszło prawdopodobnie do złamania. Na miejsce zadysponowano pogotowie ratunkowe, a także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego –  przekazuje portal.

  1. Dramat na plebanii. Znaleziono ciało młodego księdza, miał tylko 35 lat
  2. TVP Info ostrzega, może zrobić się naprawdę groźnie. Eksperci nie pozostawiają złudzeń ws. warunków pogodowych

Pożar w Lubińcu

Pożar w Lubińcu wywołał przerażenie. Dym było widać z każdej części miasta, a wszędzie rozbrzmiewały dźwięki wyjących syren. Zdjęcia z przebiegu akcji zamieściła na swojej stronie na Facebooku Ochotnicza Straż Pożarna Lubliniec. Na miejscu zjawiło się 10 wozów gaśniczych, policja i helikopter pogotowia ratowniczego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Akcja ratunkowa w Lublińcu. W środę 16 września doszło do niewyobrażalnych zdarzeń.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wielki chaos, ludzie uciekają w popłochu ratując się. Pilna ewakuacja w centrum Polski
  2. Gigantyczne kłęby dymu, kolejne zastępy straży w drodze. Pożar jest bezlitosny, mamy nagranie
  3. Trafiła do ginekologa z bólem brzucha. Prawda okazała się wstrząsająca, wyjęli z niej 24-kilogramową masę
  4. Przez nowotwór stracił dziecko. Odebrało mu mowę, kiedy zdjął lustro w pokoju zmarłej córeczki
  5. Gwiazda serialu „Przyjaciółki” jest w ciąży. Zewsząd sypią się komplementy i gratulacje, wspaniała wiadomość
  6. Wyrzucane przez wszystkich skórki od banana zwalczają uciążliwości. Kobieta je stosuje i mówi o piorunujących efektach

źródło: naszemiasto.lubliniec.pl

 

 

Poprzedni artykułWidzieliśmy ją na TVN, niestety nie żyje. Aktorka popełniła samobójstwo
Następny artykułAnna Mucha ogłosiła wielką nowinę. Napływają gratulacje, wszyscy nie mogą się już doczekać
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.