Aktor, który zagrał w wielu komediowych produkcjach i latami zabawiał nas i nasze dzieci, niestety zmarł. Podobno ciężko chorował i nie udało się go uratować. Niedawno urodziło mu się dziecko. Jego śmierć to bardzo przygnębiająca wiadomość. Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich.

Świat obiegła smutna wiadomość o śmierci znanego amerykańskiego aktora i muzyka. Mężczyzna zmarł 30 kwietnia w wieku 56 lat. Był poważnie chory, niestety lekarzom nie udało się go w porę uratować.

Sam Lloyd aktor nie żyje

30 kwietnia zmarł Sam Lloyd, amerykański aktor i muzyk, który znany był przede wszystkim z roli Teda Bucklanda w komediowym serialu Hoży doktorzy. Mężczyzna miał 56 lat. Zaledwie rok temu, na początku 2019 roku, usłyszał śmiertelną diagnozę.

Jak dowiedzieliśmy się z portalu film.interia.pl, aktor miał poważny nowotwór oraz guza mózgu, którego nie dało się zoperować. Rak przerzucił się także na inne organy, m.in. płuca, wątrobę, szczękę oraz kręgosłup. Niestety, Lloyda nie udało się uratować.

  1. Kobieta chciała uczcić koniec kwarantanny. Finał niewinnego spaceru okazał się tragiczny
  2. Jak wyglądały ostatnie chwile Kacperka przed zaginięciem? Rekonstrukcja zdarzeń przyprawia o ciarki
  3. Mieszkańcy bloku są wściekli. Nie mogli uwierzyć, co było ukryte w ich własnych domach

Kim był Sam Lloyd?

Sam Lloyd był aktorem i muzykiem, urodził się 12 listopada 1963 roku w Weston w Stanach Zjednoczonych. Zagrał w wielu bardzo popularnych filmach i serialach, a oprócz tego był wokalistą zespołu The Blanks. Zaledwie kilka tygodni przed postawieniem diagnozy, aktorowi i jego żonie urodziło się pierwsze dziecko – synek Weston.

Śmierć Lloyda to bardzo przykra wiadomość. Rodzinie i bliskim składamy kondolencje. Ostatnio zmarł także aktor, który zagrał m.in. w słynnym filmie Rambo. Szczegóły przedstawiamy tutaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

aktor
kadr z serialu Hoży doktorzy

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromny hałas w środku nocy, ludzie nie mogą zmrużyć oka. „Kto normalny robi remont o tej porze?”
  2. Ekspert WHO zdradził pochodzenie koronawirusa. „Jesteśmy pewni”
  3. Skorzystałeś z oferty w Biedronce? Trwa dochodzenie, mogą wyciągnąć konsekwencje od pracowników
  4. Studentka przestała odbierać telefony, znajomi zaczęli się martwić. Pomogła im aplikacja na telefon, niestety było za późno
  5. Kasia Kowalska zwróciła się do swojej córki. Już wszyscy wiedzą, co chciała jej przekazać
  6. SE: Kacperek mógł zostać porwany. Matka chłopca ujawniła porażające szczegóły

źródło: film.interia.pl

Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.