Media obiegła tragiczna wiadomość o śmierci. Jak przekazał przyjaciel utalentowanego artysty, odszedł Jahmil French – aktor, który zyskał sławę dzięki roli w serialu pt.: Degrassi. Wiadomość o jego śmierci pojawiła się na Twitterze. 

Nie żyje 28-letni aktor – Jahmil French. Mężczyzna dał się poznać w popularnym serialu dla młodzieży zatytułowanym Degrassi, gdzie wcielał się w rolę Dave’a Turnera. 

Nie żyje 28-letni aktor 

Drugiego marca na profilu Joshuy Safrona pojawiła się przykra informacja o śmierci Jahmila Frencha. Okazało się, że młody aktor nagle zmarł. W komunikacie opublikowanym na Twiterze mogliśmy przeczytać: 

Mogę potwierdzić, że wczoraj odszedł mój dobry przyjaciel, współpracownik i inspiracja, Jahmil French. Publikuję tylko dlatego, że widzę, iż historia wychodzi na jaw. Więcej o nim powiem później. W tej chwili wszyscy tylko przetwarzamy te druzgocące wieści – napisał Joshua Safron. 

Tragiczną wiadomość potwierdziła również agentka aktora – Gabrielle Kachman. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Z ciężkim sercem potwierdzam odejście drogiego przyjaciela i klienta Jahmila Frencha. Wielu zapamięta go dzięki jego pasji do sztuki, zaangażowania w swoje rzemiosło i żywej osobowości. Proszę, byście w tym trudnym czasie nie zapomnieli o jego rodzinie i przyjaciołach w swoich myślach i modlitwach – cytuje Kachman radiozet.pl

Kim był aktor Jahmil French? 

Jahmil French był kanadyjskim aktorem, który przyszedł na świat 29 czerwca 1991 roku w Kanadzie. Mężczyzna już od najmłodszych lat wykazywał zdolności artystyczne. 

Swoją karierę rozpoczął już w 2009 roku, kiedy to pojawił się w produkcji zatytułowanej Degrassi: Nowe pokolenie. Właśnie tam wcielał się w postać Dave’a Turnera. 

Aktor brał udział również w innych produkcjach, mogliśmy go podziwiać między innymi w serialach takich, jak Korporacje przyszłości czy Soundtrack

Jahmil French zmarł 1 marca w wieku 28 lat. Przyczyna śmierci na ten moment nie jest znana. 

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim zmarłego. 

Zobacz zdjęcie: 

 

 
 
 
 
 
Visualizza questo post su Instagram

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: twitter.com, radiozet.pl 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.