Aktor, którego kreacje uwielbiały miliony, zmarł w wieku 61 lat. Informację o śmierci, za pomocą mediów społecznościowych, przekazała niezwykle bliska mu osoba. Niestety, mało kto zdaje sobie sprawę, przez co przechodził gwiazdor w ostatnich latach swoje życia. Jak się okazuje, zmagał się z poważną chorobą.

W czwartek 27 sierpnia 2020 roku mój przyjaciel, brat, partner w komedii przegrał swoją walkę (…) – czytamy w przejmującym wpisie, który pojawił się w mediach społecznościowych w środę 2 września. Smutna wiadomość natychmiast obiegła świat. Niestety, w wieku 61-lat zmarł kultowy aktor. Podano dramatyczne szczegóły dotyczące jego śmierci.

Nie żyje uwielbiany aktor

Nie żyje kultowy aktor. Niestety, w wieku 61-zmarł Peter Licassi, który wystąpił w słynnym filmie grozy z lat 80. Mordercze klowny z kosmosu. Niestety, jak się okazało, sławny mężczyzna od przeżywał własny horror. Tragiczne wieści o jego śmierci przekazał Michael Siegel, przyjaciel z filmowego planu.

W czwartek 27 sierpnia 2020 roku mój przyjaciel, brat, partner w komedii Peter Licassi przegrał walkę z depresją i odebrał sobie życie. Peter zmagał się z depresją przez wiele lat, żyjąc z dala od blasków fleszy – napisał w mediach społecznościowych. 

  1. Małgorzata Rozenek-Majdan straciła posadę w TVN. Nikt nie spodziewał się takiego ciosu
  2. Agnieszka Woźniak-Starak dokonała kontrowersyjnej decyzji. Ma związek ze stacją TVN

Zmarł Peter Licassi. Aktor chorował na depresję

Niestety, 27 sierpnia 2020 roku, w wieku 61 lat Peter Licassi popełnił samobójstwo. Jak przyznał jego przyjaciel, aktor przez długi czas swojego życia zmagał się z depresją. W pożegnalnym wpisie mężczyzna zaapelował do internautów ważnymi słowami.

– Miałem szczęście, że pracowałem z nim na scenie (…), a jeszcze większe szczęście, że byłem jego przyjacielem przez 38 lat. (…)  Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, cierpi na depresję, proszę, nie bój się i nie krępuj się z kimś rozmawiać… – dodał na końcu, podając numery telefonów, pod którymi można szukać pomocy.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Nie żyje kultowy aktor, który wystąpił w Morderczych klownach z kosmosu. Niestety, mężczyzna popełnił samobójstwo.

 ZOBACZ TEŻ:

  1. Znaleźli ciała pięciorga dzieci w wieku 1-8 lat. Matka zrobiła niewyobrażalną rzecz, wstrząsające informacje
  2. Wrócili z wakacyjnego wyjazdu. Kilkadziesiąt osób zagrożonych
  3. Danuta Wałęsa zarobi miliony. Nikt nie spodziewał się, że zrobi jedną rzecz
  4. Mama zamarła na widok oświadczenia, które syn przyniósł ze szkoły. ”Jestem bez wyjścia. Muszę podpisać”
  5. Panna młoda zmarła przed ślubem. Kilka dni później mężczyzna znalazł w jej telefonie zdjęcie i nie mógł powstrzymać łez
  6. Odważnie – mało powiedziane, 49-letnia gwiazda „Klanu” pokazała zdjęcie bez ubrań. Przy okazji wyszło, że aktorka jest fanką kulinariów, gotuje 365 dni w roku

źródło: antyradio.pl

 

Poprzedni artykułByły mąż Marty Kaczyńskiej jest wściekły. „Kanalie! Wywalić na zbity pysk”
Następny artykułTragedia uczestniczki „Tańca z gwiazdami”. Tuż przed emisją zmarła jedna z najbliższych jej osób
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.