Aktor znany z filmu Kogel Mogel nie żyje! Był jednym z najbardziej znanych głosów w Polsce, a także uznanym reżyserem dubbingu. Największą popularność przyniosła mu rola w filmie Kogel Mogel, jednak widzowie mogą go pamiętać także z innych filmów i seriali. Kim był i dlaczego zmarł nagłą śmiercią?

Smutna wiadomość dla wszystkich fanów filmu Kogel Mogel. Jeden z aktorów hitowej produkcji nie żyje. Jerzy Dominik, bo o nim mowa zmarł 3 września br. w wieku 64 lat. 

Aktor filmu Kogel Mogel nie żyje

3 września 2019 roku zmarł aktor Jerzy Dominik. Powodem śmierci był zawał serca, jakiego dostał pomiędzy produkcjami. Miał 64 lata. Kim był Jerzy Dominik? Jerzy Dominik był polskim aktorem teatralnym, filmowym, a także głosowym. Podłożył głos w kilkudziesięciu produkcjach, wiele również wyreżyserował pod kątem dubbingu, W 1980 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie, a swój debiutu na deskach teatru miał tego samego roku w październiku.

Gdzie grał Jerzy Dominik?

Jerzy Dominik grał w teatrach w Warszawie i Wrocławiu, jednak to role filmowe i serialowe przyniosły mu najwięcej popularności. Aktora mogliśmy zobaczyć w m.in.: W labiryncie, Plecaku pełnym przygód (jako Pekka, wuj Mattiego) oraz Na Wspólnej (był tam ojcem Nataszy), czy Barwach Szczęścia (jako lekarz).

Nie można zapomnieć o jego roli w kultowym już filmie Kogel Mogel. Kogo Jerzy Dominik grał w filmie Kogel mogel? Aktor wcielił się w rolę Holendra van Doorna, który negocjował interesy w hotelu z niedoszłym jeszcze mężem Kasi Solskiej- Pawłem Zawadą. Pamiętacie go?

Jerzy Dominik zmarł 3 września 2019 roku na zawał serca w wieku 64 lat. Nie są wiadome jeszcze żadne inne szczegóły dotyczące jego odejścia, jak również uroczystości pogrzebowych. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

aktor
filmpolski.pl

Jerzy Dominik zmarł na zawał serca. Aktor miał 64 lata. 

aktor
screen TVP

Widzowie pamiętają go z pewnością z filmu Kogel Mogel.

aktor
screen TVP

W Koglu Moglu zagrał holendra, z którym Paweł Zawada omawiał interesy w hotelu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dramat rodzin z całej Polski. Za śmieci zapłacą 1728 złotych!
  2. Doda uległa wypadkowi podczas koncertu. Spadła z wysokiej sceny
  3. Robert El Gendy to jedna z jaśniejszych gwiazd „Pytania na śniadanie”. Ma orientalne korzenie
  4. Marcin Tyszka zdecydował się na śmiałe wyznanie. „Zamykałem się z Edytą Górniak w piwnicy”
  5. Ksiądz zażądał od pary młodej dwukrotnie większej stawki za ślub. Powód jest oburzający
  6. 10 faktów o Zbigniewie Wodeckim. Nie każdy o tym wiedział!