Lelum.pl

fot. Splash News/EAST NEWS

Żonaty aktor przyłapany z młodszą o 19 lat gwiazdą. Wiadomość dotarła do żony, jest zdruzgotana

12 Listopada 2020

Autor tekstu:

Karol Osiński

Aktor, który jakiś czas temu stał się bohaterem skandalu, przyznał się żonie do uczucia, jakim darzy inną kobietę. Artysta został przyłapany z młodszą o 19 lat gwiazdą i od tamtej pory nie milkną echa tej sytuacji. Teraz oliwy do ognia dolał sam zainteresowany. Małżonka jest załamana.

Aktor, który jakiś czas temu stał się bohaterem skandalu, przyznał się żonie do uczucia, jakim darzy inną kobietę. Artysta został przyłapany z młodszą o 19 lat gwiazdą i od tamtej pory nie milkną echa tej sytuacji. Teraz oliwy do ognia dolał sam zainteresowany. Małżonka jest załamana.

Nie można się dziwić małżonce, że nie jest zadowolona z faktu, iż jej małżonek darzy uczuciem inną kobietę. Szczególnie kiedy jest ona dużo młodsza. Teraz para zastanawia się, co dalej zrobić z ich małżeństwem.

Aktor przyłapany z 19 lat młodszą gwiazdą

W dalszym ciągu nie milkną echa na temat sytuacji, która zdarzyła się kilka tygodni temu. W jednej z rzymskich restauracji paparazzi przyłapali aktora Dominica Westa na czułych zalotach do o 19 lat młodszej gwiazdy kina Lily James. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Dominic od 10 lat jest żonaty.

51-letni aktor jest w związku małżeńskim z irlandzką projektantką krajobrazów i ogrodniczką Catherine Fitzgerald. Małżonka o jego wybryku miała dowiedzieć się z tabloidów i nie trzeba się długo namyślać, żeby dojść do wniosku, że nie była tymi doniesieniami zachwycona. Jednak po niedługim czasie stała się rzecz niespodziewana.

Małżeństwo zaprosiło pod swój dom dziennikarzy i fotoreporterów i ogłosiło oficjalnie, że są ze sobą szczęśliwi, a ich małżeństwo jest silne i ma się świetnie. Co więcej, kilka dni po tym zdarzeniu dziennikarze tabloidów dotarli do dobrego znajomego Dominica Westa, który miał stwierdzić, że aktor znacznie bardziej ukrywałby swój romans z dużo młodszą gwiazdą.

Podczas pobytu w Rzymie parze miała towarzyszyć ich wspólna menedżerka, która prywatnie jest bliską przyjaciółką żony aktora. Tabloidy donoszą, że nie pozwoliłaby Dominicowi na tzw. skok w bok.

  1. Dzieci nie wrócą do szkoły po 29 listopada? Wiceminister zdrowia przekazał fatalne wiadomości
  2. W Lidlu pojawił się kolejny hit. Kosztuje tylko 29,99 i pasuje każdej kobiecie

Dominic West i Lily James

Po czasie okazało się, że wykonany przez małżeństwo gest mógł być jedynie dobrą miną do złej gry. Mimo zapewnień przyjaciela aktora, że sytuacja, która została przyłapana w Rzymie, była jedynie przyjaznym gestem ze strony Dominica, prawda jest nieco inna.

51-latek ma darzyć uczuciem 19 lat młodszą Lily James, o czym podobno miał poinformować już żonę. Brytyjski dziennik The Sun zacytował słowa swojego informatora w sprawie Dominica Westa:

– Catherine powiedziała najbliższym, że Dominic przyznał, że darzy Lily uczuciem. Początkowo wydawało się, że cała sytuacja była jednorazowa, ale Catherine powiedziała, że stało się oczywiste, że to coś więcej – cytuje słowa informatora dziennik The Sun.

Zdaniem brytyjskiej gazety Catherine Fitzgerald nie widzi już szans dla ich wspólnego związku:

Catherine jest oczywiście zdruzgotana. Pogodzenie się z tym to duża sprawa. Powiedziała najbliższym osobom, że jej małżeństwo jest prawie skończone i nie wydaje jej się, żeby było z tego jakieś wyjście – czytamy w The Sun.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Aktor Dominic West został przyłapany w Rzymie na zalotach do o 19 lat młodszej gwiazdy Lily James. Mimo wstępnych doniesień, że nic między nimi nie jest, tak teraz okazuje się, że coś było na rzeczy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Oddała dziecko do adopcji. 45 lat później jeden telefon sprawił, że nie potrafiła myśleć już o niczym innym
  2. Od soboty przez dwa najbliższe weekendy po 13:00. zakaz wychodzenia z domu. Portugalia zwiększa restrykcje
  3. Którą bramę wybierzesz? Test ujawni, co czeka cię w miłości. Wszystko stanie się już niebawem
  4. Black Friday Zara. 5 perełek, które już teraz powinnaś dodać do swojego koszyka
  5. Aktor ”Barw szczęścia” pobity, trafił do szpitala. ”Grupa otoczyła mnie i zaczęła bić pałkami”
  6. Policja ścigała ciągnik napakowany ludźmi. Nie do wiary, kim był jeden z nich
  7. Pyszny sok zwiększający odporność, przeciwdziałający wirusom i oczyszczający organizm. Niweluje zmęczenie, przyspiesza metabolizm i wiele innych

Źródło: plotek.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Dorota Chotecka w latach szkolnych wyglądała jak milion dolarów. Pokazała zdjęcie "Ale dżaga!"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie tylko Anna kibicowała na trybunach. Iwona Lewandowska pokazała klasę, wybrała zaskakujący dodatek
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Synek Barbary Kurdej-Szatan wyszedł od fryzjera, ludzi zatkało. "Oczywiście się spłakałam"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Roksana Węgiel powiedziała, czy zrobiłaby aborcję. Jej odpowiedź nie zostawia wątpliwości
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Conan Kaźmierski przeszedł zabieg. Opisał, co się działo w gabinecie. "Czemu ja nie poszedłem do kogoś innego"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie żyje Piotr Wysocki. Gwiazdor "Czterech pancernych" i "Kariery Nikodema Dyzmy" zginął w pożarze
Czytaj więcej >
Karol Osiński

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​[email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]