Aktor, którego bardzo dobrze znaliśmy z trzech najbardziej popularnych stacji telewizyjnych, nie żyje. Mogliśmy oglądać do na Polsacie, TVP i TVN. Informacja o jego śmierci obiegła media. Widzowie są pogrążeni w wielkim smutku, podobnie jak jego bliscy i liczni współpracownicy. O śmierci artysty poinformował jego agent.

Aktor miał 89 lat. Wiadomość o jego śmierci obiegła zagraniczne media. Gwiazdor był bardzo doceniany w naszym kraju, szczególnie za role w uwielbianych przez Polaków filmach.

Nie żyje aktor Michael Lonsdale

Aktor był francusko-brytyjskiego pochodzenia. Wychował się w Casablance, na studia pojechał do Paryża. W wieku 24 lat pierwszy raz stanął na deskach teatru, to przesądziło o jego karierze, przez następne 60 lat, grał u najlepszych reżyserów. W filmowych kręgach uważany jest za mistrza drugiego planu.

Widzieliśmy go w jednym z filmów o Jamesie Bondzie pt. Moonraker, gdzie wcielił się w szalonego antagonistę brytyjskiego agenta. Zagrał także w: Dniu Szakala, Ludziach Boga czy Imieniu Róży.

  1. Dotarła do nas tragiczna wiadomość. Nie żyje słynna polska piosenkarka, wszyscy śpiewali jej przeboje
  2. Prawdziwy dramat w „Projekcie Lady”. Morze łez zalało program, nie zapanowano nad emocjami
  3. Pierwszy śnieg w tym roku. Synoptycy ostrzegają, nie damy się zaskoczyć, jesteście gotowi?

Michael Lonsdale James Bond

Dzięki roli w jednej z części o brytyjskim agencie Michael Lonsdale stał się bardzo popularny. Jednak w swojej karierze zazwyczaj odgrywał drugoplanowe role, które zawsze spotykały się z szerokim docenieniem. Jego ostatnią była rola w filmie Xaviera Beauvois, Ludzie Boga. W tym filmie zagrał w 2011 roku, mając 80 lat.

Wcielił się w rolę brata Luca, za którą otrzymał Cezara, prestiżową nagrodę Francuskiej Akademii Filmowej. W pamięci widzów i reżyserów Lonsdale pozostanie niezwykle charyzmatycznym aktorem z bardzo charakterystyczną barwą głosu. 

Niestety, to niejedyna smutna informacja, która dziś obiegła media. Nie żyje Jackie Stallone, mama Sylvestra Stallone’a. Miała 98 lat. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

Widzowie są bardzo zasmuceni odejściem genialnego artysty.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mieszkańcy w żałobie, choroba okazała się nie do pokonania. Wielki smutek wśród tysięcy rodzin, nie żyje zasłużona Polka
  2. Niestety, za granicą już się zaczęło. Dramatyczna sytuacja w 2 krajach, szykuje się gigantyczny kryzys
  3. Kupił najdroższą kawę w Warszawie. Przy kosmicznej cenie nie mógł spodziewać się podobnej ilości
  4. Poszerzenie stref płatnego parkowania. Jesteś za czy przeciw?
  5. Ministerstwo zapowiada wielkie zmiany. Rodzice zachwyceni, w życie wejdzie nowy zakaz
  6. Największy, niewybaczalny błąd dotyczący grzybów. Jedna decyzja i stają się trujące

źródło: spidersweb.pl

 

Poprzedni artykułNiepojęte, co założył na siebie Gabriel z ”Królowych życia”. Ludzie oburzeni, ”jest gatunkiem zagrożonym”
Następny artykułLekcje zawieszone, uczniowie pilnie wracają do domów. Sanepid nie widział innej możliwości, fatalna wiadomość ze szkoły i przedszkola
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl