Aktor kultowego hitu, emitowanego niejednokrotnie w telewizji TVN nie żyje. Mężczyzna zmarł 28 sierpnia w swoim domu, jednak dopiero teraz ta informacja dotarła do mediów, przekazuje portal film.wpl.pl. Fani są załamani i nie mogą pogodzić się z tą dramatyczną informacją. 

Właśnie dowiedzieliśmy się o śmierci wspaniałego aktora, którego każdy z nas mógł podziwiać między innymi w legendarnej produkcji emitowanej w TVNie pt.: Niesamowity Hulk, gdzie grał u boku Omara Sharif. Jak przekazuje film.wpl.pl, bratanek aktora poinformował o jego śmierci. 

Nie żyje legendarny aktor 

Wiadomość o śmierci wspaniałego aktora zasmuciła cały świat filmu. Nie żyje Alexander Zale, zmarł 28 sierpnia w swoim domu, który znajduje się w Los Angeles. Według The Hollywood Reporter przyczyną śmierci aktora były komplikacje związane z chorobą Parkinsona, na którą chorował już od dłuższego czasu.

Alexander Zale a właściwie Jammil Zakkai był aktorem rozpoczynającym karierę w sferze teatru. Gdy przeprowadził się do Los Angeles i zmnienił nazwisko zaczął pojawiać się na małym i wielkim ekranie. Oprócz udziału w hitowych produkcjach aktor zdecydował się przyjąć rolę lekarza zajmującego się dziewczyną po gwałcie  w kontrowersyjnym filmie poruszającym kwestie gwałtu Showgirls. W wielu krajach film ten został uznany za pruderyjny, w Wielkiej Brytanii celowo ucinano scenę gwałtu. 

  1. W sieci pojawiły się porażające zdjęcia z polskiego szpitala. Media ujawniły całą prawdę
  2. Jej słowa mogą zaboleć polskich emerytów. Maryla Rodowicz o swojej sytuacji finansowej
  3. TVP właśnie przekazało wstrząsającą wiadomość. Cała Polska do końca miała nadzieję, niestety potwierdzono najgorsze

Kim był Alexander Zale?

Alexander Zale urodził się w 1931 roku w Bagdadzie. Gdy miał 10 lat uciekł z rodziną do Bombaju, a potem do USA. Tam osiedlił się, skończył studia, a nawet przyjął do marynarki wojennej. Gdy zaczął grać w teatrze, poczuł, że to jego prawdziwe powołanie. Po wyprowadzce do Los Angeles jego kariera ruszyła z pełną parą. 

Śmierć aktora zasmuciła wszystkich. Fani światowego kina mają bardzo trudny czas. Wczoraj media obiegła informacja o śmierci znanego na całym świecie, realizującego zdjęcia do Szczęk, operatora. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mama Madzi ujawniła porażającą prawdę o życiu w więzieniu. Była traktowana w wyjątkowo podły sposób
  2. Z ostatniej chwili: samolot z prezydentem miał zderzenie. Fatalne informacje za granicy
  3. Krzysztof Jackowski zdradził swoje dwie, porażające wizje. Jasnowidz zwiastuje wielkie zmiany, mamy się czego obawiać?
  4. Media przekazały najnowsze wiadomości w sprawie zaginionej dziewczynki. Świat tonie we łzach
  5. Wszyscy przekazują dalej i ostrzegają kobiety. Zboczeniec grasuje w centrum miasta
  6. Dopada cię jesienna chandra? Dodaj do kawy jedną porcję przyprawy, od razu poczujesz ulgę

Źródło: film.wp.pl

 

Poprzedni artykułKarolina: ”Dowiedziałam się, że chłopak mnie zdradza. Zemściłam się, ale nie przewidziałam jednego, teraz mi wstyd”
Następny artykułObowiązkowe maseczki, zmiany u fryzjera, na siłowni i w kościele. TVP podało najgorszą wiadomość
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.