Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Uwielbiany aktor prawie zginął podczas kręcenia nowego filmu. Trafił do szpitala
Michał Włoch
Michał Włoch 30.12.2019 08:58

Uwielbiany aktor prawie zginął podczas kręcenia nowego filmu. Trafił do szpitala

aktor
instagram.com/zacefron

Aktor prawie stracił życie podczas nagrywania swojego nowego filmu. Gwiazdor od dawna usiłuje zerwać z wizerunkiem, który zapoczątkował jego karierę bożyszcza nastolatek. Jak daleko posunął się chcąc zostać twardzielem? Dużo zdradza tytuł jego nowego filmu…

Pamiętacie Zaca Efrona? Bardzo zmienił się od czasu swoich występów w produkcjach Disneya, gdzie był szkolną gwiazdą koszykówki. Mężczyzna wciąż próbuje zerwać z wizerunkiem słodkiego nastolatka, mimo że przekroczył już trzydziestkę. Zagrał nawet seryjnego mordercę, Teda Bundy’ego. Tym razem aktor wpadł w poważne tarapaty podczas kręcenia nowego filmu dokumentalnego, w którym gra tytułową rolę.

Aktor kontra natura

Wiedzieliście, że aktor ma korzenie sięgające naszego kraju? To tu urodzili się jego rodzice, którzy później wyemigrowali do Nowego Jorku. Zac zyskał popularność, grając w produkcjach Disneya, ale w sposób naturalny wyrósł z takich ról. Gwiazdor, który dotychczas grał w filmach fabularnych, tym razem postawił na dokument. Tytuł produkcji jest wyjątkowo wymowny – Zabijając Zaca Efrona.

Serial dokumentalny z udziałem gwiazdora ma opowiadać o jego przygodzie na dzikiej, egzotycznej wyspie. Przez 21 dni jego głównym celem miało być przetrwanie. Lokacją, gdzie powstawał serial była wyspa Nowa Gwinea.

W ekstremalnych warunkach rozkwitam – szukam wyzwań, które sprawdzą mnie na każdej płaszczyźnie. Nie mogę się doczekać przygód i odkrywania nowych terytoriów – miał napisać w oświadczeniu aktor, jak przytacza portal mtv.com.

Zac Efron w szpitalu

Na aktora czekało w dziczy wiele groźnych wyzwań. W materiałach promocyjnych serialu można było zobaczyć krwiożercze aligatory. W tak ekstremalnych warunkach nie można zapominać też o ukąszeniach gadów i owadów, które mogą sprowadzić prawdziwe nieszczęście. Żadnen z powyższych powodów nie zagroził jednak zdrowiu Zaca Efrona. Jak więc gwiazdor trafił do szpitala?

Doniesienia stacji Fox News wskazują na infekcję bakteryjną. Życie aktora w pewnym momencie było poważnie zagrożone. Według doniesień dailymail.co.uk kluczowe dla odzyskania zdrowia przez Efrona było jak najszybsze opuszczenie wyspy. Aktor został przetransportowany samolotem do Australii, gdzie został poddany leczeniu. Kuracja była na tyle udana, że wrócił do domu na Boże Narodzenie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

aktor

Zac od dawna próbuje zerwać z cukierkowym wizerunkiem.

aktor

Zac Efron zagrał seryjnego mordercę, Teda Bundy’ego.

aktor

Aktor kocha spędzać czas w otoczeniu natury.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rodzice zmarłej Gabrysi nie mają nawet chwili spokoju. Na rodzinę wylała się fala hejtu
  2. W czasach PRL-u święciła triumfy. Co się stało z kultową gwiazdą?
  3. Martyna Wojciechowska jest coraz odważniejsza. Pokazała na Instagramie prywatną fotografię
  4. Jak wyglądałyby gwiazdy, gdyby nie miały zabiegów upiększających? Chirurg ujawnił prawdę [GALERIA]
  5. Bogumiła Wander i Krystyna Loska były przyjaciółkami. Panie odsunęły się od siebie
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje

Źródło: foxnews, dailymail.co.uk, mtv.com