TVP: aktor serialu Klan porzucił żonę dla młodszej kochanki. Była żona po latach przerwała milczenie i opowiedziała o swoich trudnych doświadczeniach na łamach Dobrego Tygodnia. Kobieta samotnie wychowywała córkę i zmagała się z codziennymi trudnościami. Przegrała sprawę w sądzie z byłym mężem i opowiedziała o szczegółach sprawy. 

Jacek Borkowski, znany z serialu Klan po 20 latach małżeństwa porzucił żonę i córkę i związał się z młodszą partnerką, Magdaleną Gotowiecką. Jego była żona, Katarzyna Borkowska przez wiele lat wychowywała samotnie córkę, Karolinę Borkowską. Małżonkowie przez wiele lat walczyli ze sobą w sądzie. Poznajcie szczegóły teh sprawy.

TVP: aktor serialu Klan porzucił żonę dla młodszej partnerki

Borkowski podliczył, że przez lata przekazał żonie 800 tysięcy złotych jako środki alimentacyjne. Wersja wydarzeń Katarzyny Borkowskiej jest nieco inna. O szczegółach opowiedziała na łamach Dobrego Tygodnia:

– Pracuję, choć wcale nie tak ochoczo zatrudniają kobiety w moim wieku. Przelewał mi na konto np. raz co 3 miesiące po 100, 200 zł, tyle, żeby nie pójść do więzienia. Opowiada, że chciał mi kupić mieszkanie, a ja odmówiłam. Proponował mi lokum, a ja tułam się po rodzinie albo mieszkam w wynajętej kawalerce? To niedorzeczne! – ironizowała Katarzyna Borkowska. 

Konflikt małżonków dotyczył domu rodzinnego. Na działce babci Jacka Borkowskiego wybudowano dom, w którym aktor zamieszkał wraz z rodziną. Katarzyna Borkowska sprzedała własne mieszkanie, a pieniądze przeznaczyła na budowę rodzinnego domu:

Sprzedałam kawalerkę, a pieniądze poszły na budowę – wyznała w rozmowie z Dobrym Tygodniem

Jacek Borkowski miał posunąć się do drastycznych środków wobec byłej żony

Po 20 latach mężczyzna związał się z kolejną partnerką i zależało mu a tym, by Katarzyna Borkowska opuściła posiadłość. Według portalu pomponik.pl aktor posunął się do drastycznych środków, by tylko pozbyć się byłej żony. Borkowski miał odciąć w domu prąd i gaz. 

Wciąż trwa sądowa walka o podział majątku. Katarzyna Borkowska ma wielki żal do byłego męża, za to, jak potraktował ją, a także ich córkę, Karolinę:

Sprzedał nasz dobytek, stare samochody, które były wspólne. Do dziś się ze mną nie rozliczył – powiedziała Borkowska w rozmowie z Dobrym Tygodniem

Karolina Borkowska ma dobry kontakt z obojgiem rodziców, jednak ich konflikt trwa od lat. Jaki będzie finał sprawy?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvp
instagram.com @jacek.borkowski.54

Jacek Borkowski grał w wielu filmach i serialach. 

tvp
instagram.com @jacek.borkowski.54

Największą sławę przyniósł mu udział w serialu Klan.

tvp
instagram.com @jacek.borkowski.54

TVP: Jacek Borkowski przed laty porzucił żonę.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułŚmierć Agnieszki Dymeckiej wstrząsnęła wszystkimi. Sprawą zajęła się prokuratura
Następny artykułJak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!