Sebastian Fabijański i Julia Kuczyńska, znana powszechnie jako Maffashion byli jakiś czas temu jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Niedawno jednak zaczęły pojawiać się plotki o ich rozstaniu, które niedługo potem zostały potwierdzone przez samych zainteresowanych.

Influencerka nie chciała tłumaczyć, z jakiego względu doszło do rozstania. Dojrzale stwierdziła bowiem, że spraw tak prywatnych nie zamierza roztrząsać publicznie. Nieco więcej na ten temat wyjawił aktor.

Sebastian Fabijański o relacji z Maffashion

Artysta był pytany o powody rozstania. Ewidentnie nie chciał mówić o tym wprost, ale w jednej z wypowiedzi zasugerował, co mogło spowodować zepsucie relacji. Sebastian wyznał, że przez pewien czas czuł, że Julia może mieć do niego pretensje, gdyż ten nie do końca radził sobie z opieką nad dzieckiem.

Jak sam się przyznał, jego syn Bastian miał kłopoty z zasypianiem, dlatego trzeba było go lulać, siedząc na piłce do pilatesu, bo dopiero w tak „rozbujanych” warunkach chłopiec mógł zapaść w sen. Jak wyjaśnił Sebastian, miał z tym duży problem i dlatego w większości przypadków ten niewdzięczny obowiązek musiała wykonywać jego ukochana. Przez to też znacznie gorzej spała.

Aktor stwierdził, że przewlekle zmęczeni i niewyspani ludzie mają w sobie duże napięcie, które może doprowadzać do częstych spięć. Tak właśnie miało być w jego relacji z Maffashion. Nie chciał jednak winy za pogorszenie atmosfery zrzucać na nią. Wręcz jasno zaznaczył, że jest jej bardzo wdzięczny za to, że brała na siebie dużą część opieki nad synem.

Sebastian Fabijański i jego byłe partnerki

Wiele pań z pewnością mogłoby przyznać, że Sebastian Fabijański jest przystojny. Mało tego, jest także utalentowany, bo poza aktorstwem zajmuje się także rapem oraz malarstwem. Nic więc dziwnego, że przyciągał do siebie wiele kobiet. Maffashion nie jest bowiem jedyną.

Kilka lat temu mężczyzna spotykał się z aktorką, Agnieszką Więdłochą. Niedługo później związał się z inną koleżanką po fachu, Olgą Bołądź, z którą nawet zaręczył się w 2017 roku.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Maffashion ze łzami w oczach przekazała smutną informację. Koniec związku z Fabijańskim w bulwersujących okolicznościach
  2. Iza Małysz wrzuciła zdjęcie i od razu zaczęła przepraszać. Żona skoczka mogła podpaść wielu osobom
  3. Cezary Pazura zdradził, jak naprawdę jest w „Milionerach”. „Pytania są robione pewnym sposobem”

Źródło: WP Kobieta

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl