Aktorka miała prawie wszystko: karierę, urodę i pieniądze, jednak nie udało jej się sprawdzić w roli mamy, o czym od zawsze marzyła. W czasach PRL była seksbombą polskiego kina. Co dziś robi Halina Kowalska?

Halina Kowalska była jedną z piękniejszych aktorek czasów PRL-u. Dzięki swojej ponadprzeciętnej urodzie była zazwyczaj obsadzana w rolach bezpruderyjnych, odważnych kobiet, jednak w życiu prywatnym była o wiele skromniejsza. Wielkim marzeniem gwiazdy szklanego ekranu było dziecko, jednak przez ciągłe rozwijającą się karierę, nie zdążyła zajść w ciążę. Co robi obecnie legendarna aktorka?

Halina Kowalska nie zdążyła zajść w ciążę

Halina Kowalska była jedną z piękniejszych i bardziej pociągających kobiet w polskim kinie, w czasach PRL-u. Swoją urodą konkurowała z samą Beatą Tyszkiewicz. Ze względu na swoją piękną urodę, reżyserzy zazwyczaj obsadzali ją w rolach odważnych, kipiących seksem kobiet, jednak ta w życiu prywatnym nie była tak odważna, jak na ekranie, co więcej nie była do końca świadoma swojej urody. 

Nigdy o sobie nie pomyślałam, że jestem ładną kobietą. Dzisiaj patrzę na stare zdjęcie i myślę: Boże to ja?! To ja tak wyglądałam? – mówiła aktorka w książce Demony seksu.

Propozycji zawodowych nie brakowało i niemalże przez 35 lat aktorka nie schodziła ze sceny. Niestety sława i kariera miała swoje ciemniejsze strony, o których Halina Kowalska przekonała się na własnej skórze. Jej wielkim marzeniem było posiadanie dzieci, jednak przez ciągłą pracę nie udało jej się znaleźć czasu. Gdy przestała już tak intensywnie grać było już zdecydowanie za późno na zachodzenie w ciążę

aktorka
filmpolski.pl

Kim jest Halina Kowalska?

Halina Kowalska jest legendarną polską aktorką, uważana również za jedną z piękniejszych kobiet w czasie PRL’u. Halina Kowalska w 1966 roku skończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi. Grała w wielu teatrach w Warszawie i nie tylko, jednak widzom może być znana z takich filmów jak: Milion za Laurę, Alternatywy 4, Czterdziestolatek 20 lat później, czy serialu Samo Życie. Obecnie aktorka wraz z mężem mieszkają w Domu Aktora Weterana w Skolimowie.

aktorka
filmpolski.pl

– Dwa lata temu doszliśmy z mężem do wniosku, że skoro nie mamy dzieci, które by się nami zaopiekowały na starość, powinniśmy sprzedać mieszkanie i przeprowadzić się do Skolimowa. Dzięki temu możemy cieszyć się jesienią życia oraz korzystać z czasu, który nam jeszcze pozostał – cytuje gwiazdę portal pomponik.pl

Halina Kowalska wraz z mężem niedawni świętowali 50-lecie swojego małżeństwa. Gratulujemy takiego pięknego staży związku. 

aktorka
wikipedia.org

ZOBACZ TEŻ:

  1. Proszek Zygmunta Chajzera przez 2 dni dostępny w jednym z najpopularniejszych dyskontów
  2. Kobieta w sklepie zaczepiła matkę z małym dzieckiem. Wyszeptała do niego: „pożegnaj się z mamusią”
  3. Beata Kozidrak wyjawiła smutną tajemnicę. To bardzo przykre
  4. Anja Rubik w mocnych słowach o Jarosławie Kaczyńskim „Prezes uważa, że edukacja seksualna to demoralizacja dzieci”
  5. Przypadkiem zobaczyła monitoring z wesela. Jest zdruzgotana, goście nie wiedzieli, że wokół były ukryte kamery
  6. Ten test powie o Tobie więcej niż każdy psycholog. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pozornie prostych pytań
  7. SCHOROWANA SPRZĄTACZKA Z OLSZTYNA WYGRAŁA 13 MILIONÓW! A TO WSZYSTKO DZIĘKI NIEPOZORNEMU DROBIAZGOWI 

źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułNowe doniesienia w sprawie śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Prokuratura ujawnia szczegóły przesłuchania
Następny artykułFilmy o narkotykach. Najlepsza lista filmów, które poruszają ten problem
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.