Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Polska aktorka została kiedyś zatrzymana za jazdę pod wpływem. Dziś pokazuje córkom, jak przezwyciężyć słabości
Robert Głowacki
Robert Głowacki 04.10.2019 20:19

Polska aktorka została kiedyś zatrzymana za jazdę pod wpływem. Dziś pokazuje córkom, jak przezwyciężyć słabości

nie żyje
fot. instagram.com/therealanthonydelon

Aktorka kilka lat temu została zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu, a media rozpisywały się o jej nałogu. Gwiazda jest od kilku lat trzeźwa i teraz chce udowodnić córkom, że przezwycięży swoje słabości. Czy jej się uda?

Mimo wielu sukcesów zawodowych, w życiu osobistym gwiazdy nie zawsze było kolorowo. Nieudane małżeństwo u boku podnoszącego na nią rękę męża to nie wszystko, z czym musiała się zmierzyć aktorka. Kilka lat temu miała poważne problemy z alkoholem, które o mały włos nie zniszczyły jej życia. Dziś gwiazda nie tyka alkoholu, a swoim córkom chce pokazać, że potrafi pokonać swoje największe słabości.

Aktorka była uzależniona od alkoholu

Katarzyna Figura kilka lat temu zbyt często sięgała po alkohol, szczególnie po czerwone wino. Jak informuje tygodnik Życie na gorąco aktorka była uzależniona od alkoholu, przez co mogła wiele stracić. Podczas sprawy rozwodowej jej ówczesny mąż wyciągnął przed sądem jej problemy z alkoholem. Mimo że gwiazda złożyła pozew o rozwód, zarzucając mężowi stosowanie przemocy to argument z alkoholem wydawał się dość mocny.

Aktorka szybko przejrzała na oczy i całkowicie odstawiła używki, które zastąpiła pasjami m.in. tą do fotografii. Od momentu, gdy preprowadziła się do Trójmiasta, jej życie zmieniło się o 180 stopni. Wszystkie złe emocje tak jak również skłonność do używek zostawiła daleko za sobą. Rozmawia ze swoimi córkami na temat uzależnień, bo doskonale wie, że dziewczynki są już na tyle duże, że są świadome czyhających na nie niebezpieczeństw.

aktorka

Katarzyna Figura zatrzymana za picie alkoholu

Kilka lat temu polskimi mediami wstrząsnęła informacja o tym, że Katarzyna Figura została zatrzymana przez policję za jazdę pod wpływem alkoholu. Co więcej, aktorka dopuściła się jazdy pod wpływem aż dwukrotnie. Pierwszy raz została zatrzymana w USA, gdy po kłótni z mężem w restauracji szybko opuściła lokal i wraz z córką wsiadła do samochodu. Prawdopodobnie w silnych emocjach zapomniała o wypitym wcześniej do obiadu winie.

aktorka

Sprawa niemal od razu została wniesiona do sądu, a polska gwiazda została aresztowana. Katarzynie Figurze groziła utrata prawa jazy na rok i wysoka kara pieniężna. Drugi taki incydent miał miejsce w 2008 roku, już w Polsce. Wtedy aktorka straciła prawo jazdy na pół roku.

Na szczęście wszystkie tego typu sytuacje są już za aktorką, która teraz cieszy się życiem w całkowitej trzeźwości. Jest idealnym przykładem dla swoich ukochanych córek.

aktorka

ZOBACZ TEŻ:

  1. Praca marzeń czeka. Za 6 godzin dostaniesz 5 tys. złotych
  2. Jego ojciec popełnił samobójstwo, a mama zmarła na raka rok później. Muzyk długo dochodził do siebie
  3. Ślub 72-latki i 27-latka wzbudził kontrowersje. Jednak najgorsze miało dopiero nadejść
  4. Córka Pauliny Młynarskiej wzięła ślub z kobietą. ”Mojej córce oraz zięci życzę szczęścia i miłości”
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu

źródło: pomponik.pl