Poznajecie kobietę ze zdjęcia? To uwielbiana polska aktorka, a także żona znanego wszystkim aktora. Intrygującą fotografią pochwaliła się niedawno na swoim Instagramie, tym samym przypominając fanom jedną ze swoich komediowych ról. 

Kadr pochodzi z serialu 13 Posterunek. Już wiecie, o kogo chodzi? Tak, to Dorota Chotecka! Aktorka postanowiła wykorzystać stare zdjęcie do skomentowania słów znanego polityka.

Dorota Chotecka kiedyś

Fani kultowego serialu emitowanego na Polsacie z pewnością od razu rozpoznali rudowłosą postać. Dorota Chotecka znana jest jednak z wielu produkcji, które Polacy pokochali. To przecież sklepowa Więcławska z Rancza i Danuta Norek z Miodowych lat.

Niestety jak większość artystów aktorka przechodzi obecnie trudny czas. W zabawny, acz wymowny sposób skomentowała rady na temat przebranżowienia:

Jeden z ministrów – taki podobny do Harry Potera całkiem niedawno powiedział ze możemy się przebranżowić . Siedziałam i dumałam co mogłabym robić i tak sobie pomyślałam że on jest genialny !!!!! Ja już mam. Co myślicie? (pisownia oryginalna) – napisała.

Aktorka prawdopodobnie ma na myśli 29-letniego wiceministra finansów, Piotra Patkowskiego, który doradzał przebranżowienie się tym, którzy znaleźli się w niełatwej sytuacji wywołanej pandemią koronawirusa.

Aktorka rozbawiła fanów do łez

Internauci obserwujący profil żony Radosława Pazury są zachwyceni poczuciem humoru gwiazdy i ochoczo komentują zdjęcie z przeszłości zdjęcie sprzed lat:

Nie ma to, jak pozytywnych dystans do siebie.

– Wychowałam się na serialu 13 posterunek ten serial to moje dzieciństwo.

 Fantastycznie Pani wygląda.

Obecnie Dorotę Chotecką możemy oglądać w M jak miłość, gdzie wciela się w rolę teściowej Mateusza Mostowiaka. Tam również aktorka wygląda obłędnie. Trzeba przyznać, że pomimo upływu czasu nadal może pochwalić się doskonałą figurą.

Mamy nadzieję, że już niebawem wszystko wróci do normy, a gwiazdę zobaczymy w jeszcze wielu wspaniałych serialach.

Niedawno pisaliśmy o jej mężu, Radosławie. Więcej przeczytacie >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

aktorka
instagram.com/dorotachotecka

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Poprzedni artykułDowiedział się, że narzeczona go zdradza. Zemścił się w dniu ślubu, na oczach wszystkich gości puścił wideo
Następny artykułO ich relacji plotkowała cała Polska. Babcia Wolańska z ,,Kogla-mogla” i młodszy o 22 lata aktor byli sobie bardzo bliscy
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.