Ta aktorka należała do największych gwiazd Hollywood. Na jej widok mężczyzną robiło się wręcz gorąco. Krótko ujmując, była ikoną lat 90’. Wczoraj obchodziła 58 urodziny. Była pierwszą żoną Bruce’a Willisa. Wiecie, o kogo chodzi? Oczywiście o Demi Moore. Sprawdźcie, jak dziś wygląda Amerykanka.

Demi Moore jako dorosła aktorka zadebiutowała w filmie „Choices” w 1981 roku. Jednak sławę przyniosły jej późniejsze produkcje, takie jak „Uwierz w ducha”, „Striptiz” czy „W sieci”, gdzie wystąpiła w wielu pikantnych scenach z Michaelem Douglasem. W listopadzie obchodziła swoje 58 urodziny. Wiece jak trzyma się dawna gwiazda Hollywood?

Demi Moore była żoną Bruce’a Willisa. Do dziś mają świetne relacje

Demi Moore przez 13 lat była żoną równie popularnego aktora, Bruce’a Willisa. Małżeństwo rozpadło się w 2000 roku, ale oboje doczekali się trzech córek – Rumer, Scout i Tallulah Belle. Od 2005 do 2013 roku była związku małżeńskim z Astonem Kutcherem.

Mimo rozwodu Demi i Bruce do dziś mają jednak świetne relacje. Niedawno spędzili razem kwarantannę, podczas której towarzyszyły im, rzecz jasna dorosłe już córki. Co ciekawe, wszystkie trzy chciały pójść w ślady swojej mamy aktorki, ale przyzwoitą karierę robi do tej pory tylko ta pierwsza.

Aktorka skończyła 58 lat

Czas mija, a Demi Moore nadal pozostaje piękną kobietą. Zupełnie nie widać, że minęło jej już 58 lat. Z okazji urodzin, każda z córek aktorki opublikowała zdjęcie wraz z życzeniami na swoim Instagramie.

„Mamo. Wszystkiego najlepszego. Jestem bardzo wdzięczna, że mogę iść z tobą przez życie. Jesteś najtwardszą, głupkowatą, wojowniczką Skorpionem, jaką znam. Kocham cię. Nie mogę się doczekać dzisiejszego świętowania” – napisała Rumer Willis.

„Wszystkiego najlepszego dla dosłownie najseksowniejszej kobiety. Ughhh, twoje ciało to był mój pierwszy adres i to moje błogosławieństwo” – wyznała Tallulah Belle Willis.

„Mam obsesję na punkcie tej kobiety” – stwierdziła Scout laRue Willis.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Demi Moore (@demimoore)

Ukończyłem studia dziennikarskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Za sobą mam pracę m.in. w redakcjach: Radio Gol, UMK TV, czy Zagranie.com. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz do mnie adresowaną wiadomość na aleksy.kielbasa@iberion.pl