Aktorka uwielbiana przez wszystkich nagle odeszła. Cieszyła się sporą popularnością. Niestety stało się najgorsze, kobieta zmarła po ciężkiej chorobie. Miała zaledwie 58 lat. Bliscy nie mogą się pogodzić ze stratą.

Amerykańska aktorka zmarła wczoraj 14 sierpnia. O śmierci poinformowali jej bliscy. Jej kariera aktorska należy do jednej z najbardziej nietypowych w historii. Niestety nie udało jej się wygrać z ciężką chorobą.

Nie żyje Linda Manz

Niestety, poinformowano o śmierci Lindy Manz. Bezpośrednią przyczyną był nowotwór i zapalenie płuc. Kobieta znana z roli w Niebiańskich dniach zmarła w skrajnej biedzie. Jej kariera zostanie na długo zapamiętana.

Jak podaje portal wp.pl aktorka debiutowała pod koniec lat 80. w Niebiańskich dniach Terrence’a Malicka. Według krytyków filmowych to jedna z najlepszych ról w dziejach kina. W 1979 roku pojawiła się również we Włóczęgach, a w 1980 roku wystąpiła u Dennisa Hoppera w Out of the Blue. Na krótko powróciła w 1997 roku, występując w małej roli w Gummo Harmony’ego Korine.

  1. Wielka radość w życiu Lewandowskich. Robert jest wniebowzięty, pozostało już tylko czekać
  2. Narodowcy zbierają się w samym centrum Warszawy, pojawiły się tłumy. Na miejscu jest policja, może dojść do blokady

Aktorka zmarła w strasznym ubóstwie

Losy jej kariery wszyscy zapamiętają na długo. Pomimo kilku genialnych ról, nie została wielką gwiazdą filmową. Zagrała zaledwie w dwunastu produkcjach, to wystarczyło, by wierni fani zapamiętali ją na zawsze. Pomimo świetnie zapowiadającej się kariery aktorka zeszła ze sceny. Urodziła trójkę dzieci i dbała o dom.

— Była wówczas cała banda młodych aktorów i po prostu nie miałam takiej siły przebicia. Więc odpuściłam, urodziłam troje dzieci. Teraz spełniam się jako kura domowa i gotuję zupy — mówiła Lindy Manz w rozmowie z Time Out New York.

Jej bliscy zorganizowali internetową zbiórkę pieniędzy, w której gromadzą środki na jej pogrzeb.

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pilny komunikat do Polaków za granicą. Właśnie wprowadzono obostrzenia, trzeba wiedzieć
  2. Przyjaciel Woźniak-Staraka powiedział za dużo? Rok po śmierci ujawnił jego największy sekret, nieliczni wiedzieli
  3. Nie miała pojęcia, że jest w ciąży. Urodziła na ulicy, dziecko wypadło na chodnik
  4. Magda Mołek została pobita, ujawniła szczegóły swojego koszmaru. „Z całej siły uderzył mnie w twarz”
  5. Trwa niehandlowy weekend. Jest sposób na zrobienie w niedzielę zakupów w Biedronce, piorunująca wiadomość

Źródło: wp.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułFatalne wiadomości dla wielu Polaków. Nie jest dobrze, ale jedna informacja podtrzyma nas na duchu
Następny artykułPolsat właśnie przekazuje pilne komunikaty. Dotyczą tysięcy Polaków
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.