Aktorka Disneya z nagrodą za film dla dorosłych. Oficjalna premiera produkcji miała miejsce w ubiegłym miesiącu, dziś gwiazda cieszy się ze swojego sukcesu i zachwala całe środowisko, które poznała podczas nagrań. Fani są zniesmaczeni, bo poznali ją jeszcze jako małą dziewczynkę.

Dziecięca aktorka Disneya, Bella Thorne dostała nagrodę Vision Award, przyznawaną przez serwis z filmami dla dorosłych. Dla 22-latki udział w projekcie był debiutem w przemyśle. Jej film okazał się ogromnym sukcesem, co docenili eksperci z branży. Swoje nagrody dostali też najbardziej popularni aktorzy filmów dla dorosłych.

Aktorka Disneya z nagrodą serwisu dla dorosłych

Bella Thorne wyreżyserowała swój pierwszy film dla osób pełnoletnich i miesiąc po oficjalnej premierze na Oldenburg Film Festival zgarnęła pierwszą nagrodę. Według serwisu z wideo dla dorosłych jej film to modernistyczna, erotyczna historia Romea i Julii. Gwiazda już od dawna lubi prowokować i nie przejmuje się krytyką.

aktorka
twitter.com/cnn

Bella uważa, że praca nad filmem była niezwykle ciekawym doświadczeniem. Aktorka i początkująca pani reżyser cieszy się, że udało się jej stworzyć tak odważny projekt. Gwiazda wyznała, że zanim skontaktowali się z nią producenci, miała w planach horror o tematyce bożonarodzeniowej. Teraz okazało się, że kreatywność i wyobraźnia Belli spodobały się twórcom na tyle, że zaproponowali jej pracę nad kolejnym filmem.

Kim jest Bella Thorne?

Bella Thorne jest amerykańską aktorką, piosenkarką, tancerką i modelką. Rodzicom od zawsze zależało na sukcesie córki, dlatego udział w pierwszej sesji wzięła, gdy miała zaledwie sześć tygodni. Największą popularność przyniósł jej udział w serialu Disneya, Taniec rządzi.

aktorka
instagram.com/bellathorne

Gdzie grała Bella Thorne? Bella Thorne grała w produkcjach takich jak Ekipa, Życie na fali, Mój śmiertelny wróg, Forget Me Not, Rodzinne Rewolucje. Do dziś jednak widzom kojarzy się przede wszystkim z tanecznego serialu Disneya. Na potrzeby Taniec rządzi nagrała kilka piosenek, dzięki czemu stała się rozpoznawalna na całym świecie. Poza działalnością artystyczną Bella angażuje się w liczne projekty społeczne i akcje charytatywne.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina… Sprawdź
  2. Wyborcy opozycji mogli przez pomyłkę oddać nieważne głosy. Wszystko przez głupi błąd
  3. Zbierał grzyby w lesie, gdy natknął się na opuszczony szałas. Wszedł do środka i wstrzymał oddech, to było piękne
  4. Znaki zodiaku, które mogą zostać miłością twojego życia. Daj się uwieść
  5. Córka Barbary Kurdej-Szatan to cała mama. Najnowsze zdjęcie zachwyciło fanów
  6. Bogacz ożenił się z 8-latką. Dziewczynka nie przeżyła nocy poślubnej
  7. Jego żona każdego wieczoru mówiła mu, że jest zmęczona. Mąż zamontował ukrytą kamerę i poznał brutalną prawdę

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl