Aktorka znana z wielu produkcji filmowych popełniła samobójstwo. Film z jej udziałem wielokrotnie emitowany był na antenie TVN7. Portal onet.pl podał, że została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Okoliczności jej śmierci bada policja, która także potwierdziła informacje o śmierci gwiazdy. To niewątpliwie wielka strata dla fanów kina. 

Media informują o wielkiej stracie w świecie kina. Zmarła znana i lubiana aktorka Sei Ashina. Jak informuje onet.pl kobieta popełniła samobójstwo. Jej ciało zostało znalezione w mieszkaniu. Artystka miała 36 lat. Motyw popełnionego czynu nie jest znany.

Aktorka Sei Ashina nie żyje

36-letnia aktorka z Japonii popełniła samobójstwo. Portal onet.pl donosi, że przy kobiecie nie odnaleziono żadnego listu pożegnalnego oraz motywu samobójstwa. Ciało zostało odnalezione w jej prywatnym mieszkaniu przez brata aktorki. Mężczyzna zaniepokojony nieodbieraniem telefonu przez swoją siostrę postanowił złożyć jej wizytę. Nie spodziewał się, że zastanie taki widok.

Sei Ashina wielokrotnie gościła na antenie polskiej stacji telewizyjnej TVN7. Wszystko za sprawą popularnego filmu pt. Jedwab, w którym aktorka grała jedną z ról. To już nie pierwsza sytuacja w tym roku, kiedy ktoś ze znanych japońskich artystów popełnia samobójstwo. Wcześniej ze światem pożegnali się aktor Haruma Miura oraz gwiazda reality show Hana Kimura.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Dramat na plebanii. Znaleziono ciało młodego księdza, miał tylko 35 lat
  2. Kinga Duda pojawiła się w Wiadomościach TVP. Niespodziewany materiał na antenie

Kim była Sei Ashina?

Sei Ashina była japońską aktorką. Urodziła się w 1983 roku w Fukushimie, jaki Igarashi Aya. Jeszcze jako nastolatka przyjechała do Tokio, gdzie rozpoczęła pracę modelki. W 2002 roku po raz pierwszy miała okazję wystąpić w roli aktorki. Zagrała w serialu The Tail of Happiness. O jej wielkim talencie świadczy fakt, że pokonując niemal 800 kandydatów, została obsadzona w japońskiej głównej roli filmu pt. Jedwab z 2007 roku. Aktorka zagrała obok takich gwiazd jak Keira Knightley, Michael Pitt czy Alfred Molina.

W ostatniej dekadzie również działała aktywnie jako aktorka. Zagrała m.in. główną rolę w dramacie pt. Nanase futatabi w 2010 roku. Pracowała także jako aktorka dubbingowa.

To niewątpliwie wielka strata dla światowego kina.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Nie żyje Sei Ashina. Aktorka popełniła samobójstwo. Miała 36 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Właśnie ruszyły masowe kontrole. Już dziś posypią się ogromne kary
  2. Steffen Möller zabłysnął w „Europa da się lubić”, nagle zapadł się pod ziemię. Wydało się, czym się dziś zajmuje
  3. Trafiła do ginekologa z bólem brzucha. Prawda okazała się wstrząsająca, wyjęli z niej 24-kilogramową masę
  4. Przez nowotwór stracił dziecko. Odebrało mu mowę, kiedy zdjął lustro w pokoju zmarłej córeczki
  5. Gwiazda serialu „Przyjaciółki” jest w ciąży. Zewsząd sypią się komplementy i gratulacje, wspaniała wiadomość
  6. Nie ma zdrowszego mięsa, zawsze wybieraj je zamiast kurczaka. Osoby na diecie będą podwójnie zachwycone

Źródło: onet.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl