Alanis Morissette urodziła! Piosenkarka potwierdziła, że powitała na świecie kolejne dziecko. Kilka miesięcy temu świat obiegła informacja o tym, że 45-latka zaszła w ciążę, dziś cieszy się już obecnością malucha. 

Piosenkarka za pośrednictwem instagrama obwieściła, że jej najmłodsze dziecko pojawiło się już na świecie. Wiosną Alanis Morissette obwieściła, że spodziewa się pociechy, czym bardzo zaskoczyła fanów, ma bowiem 45 lat. Dziś zdradziła już imię i płeć dziecka!

Alanis Morissette urodziła

Kanadyjska piosenkarka podzieliła się z fanami radosną nowiną i opublikowała zdjęcie niemowlaka na swoim Instagramie. Trzecie dziecko piosenkarki przyszło na świat 8 sierpnia, artystka odczekała więc kilka dni, zanim przekazała wieść o narodzinach. Morissette urodziła synka, którego wraz z mężem nazwali Winter, czyli zima. Pod zdjęciem znalazła się masa komentarzy z gratulacjami od innych celebrytów i fanów. Dołączamy się do życzeń!

Alanis Morissette: dzieci

To trzecie dziecko piosenkarki. Ze swoim mężem, raperem Souleye ma 9-letniego synka Ever Imre i 3-letnią córkę, Onyx Solace. Gdy gwiazda ogłosiła, że spodziewa się dziecka, wyznała, że miała problemy z zajściem w ciążę. Od zawsze marzyła o trójce potomstwa i długa starała się o trzecie dziecko. Niestety, kolejne próby zajścia w ciążę kończyły się niepowodzeniem. Alanis Morissette wyznała, że kilkukrotnie poroniła, co wpędziło ją w depresję.

Każda z jej ciąż wywoływała także ogromny ból nogi, w której piosenkarka ma metalowe elementy, była jednak skłonna poświęcić wszystko dla upragnionego dziecka. Gdy kolejne próby zajścia w ciążę nie przyniosły żądanego rezultatu, artystka zaczęła poddawać się rozmaitym badaniom i starała się dowiadywać jak najwięcej na temat biologii i ginekologii. Wyznała również, że pomogła jej wiara i modlitwa o to, by ponownie mogła zostać mamą. 

Dziś Alanis może cieszyć się już trójką potomstwa i z pewnością nie posiada się ze szczęścia. Gratulujemy i życzymy całej rodzinie wszystkiego, co najlepsze!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ALANIS MORISSETTE
instagram.com/alanis

Piosenkarka nawet w zaawansowanej ciąży koncertowała.

ALANIS MORISSETTE
instagram.com/alanis

Alanis Morissette urodziła trzecie dziecko! 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pasażerowie samolotu, którzy powinni się za siebie wstydzić. Zachowali się żenująco
  2. Sport był dla niej wszystkim. 26-letnia bokserka zginęła tragicznie kilka miesięcy temu
  3. Herbata o smaku ginu z tonikiem. Możesz bezkarnie pić ją nawet w pracy
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie

 

Poprzedni artykułKoty i psy użądlone przez pszczoły. Spuchły im pyszczki i łapy
Następny artykułBrat Agnieszki Kaczorowskiej jest od niej sporo starszy. Gwiazda pokazała ich wspólne zdjęcie
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.