Jolanta Kwaśniewska i jej mąż Aleksander po długiej nieobecności w końcu pojawili się w Polsce. Prezydencka para od miesięcy przebywała w Szwajcarii. Powód przylotu do kraju jest bardzo ważny.

Okazuje się, że Jolanta i Aleksander Kwaśniewski przylecieli do Polski na szczepienie przeciwko Covid-19. Jak wielu Polaków w ich wieku mogli już zarejestrować się na konkretny termin i przyjąć pierwszą dawkę.

Jolanta Kwaśniewska z mężem są już w Polsce

Uwielbiana para czeka na przyjęcie drugiej dawki. Termin zaplanowany jest na drugą połowę maja.

Zaszczepiliśmy się preparatem Pfizera. Nie mieliśmy żadnych problemów po szczepieniu – powiedział były prezydent w rozmowie z Faktem.

W lutym Kwaśniewscy zarazili się koronawirusem, a przebieg choroby był dokuczliwy szczególnie dla byłej głowy państwa. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Przez dwa tygodnie miałem 39 stopni gorączki. Tydzień byłem w szpitalu. Otrzymywałem kroplówkę i tlen – mówił Aleksander Kwaśniewski, czytamy na fakt.pl.

Żona nie miała gorączki, u niej hospitalizacja była dwudniowa. Ale teraz Jolę dopadło zapalenie nerek, które prawdopodobnie związane jest z przechorowanym już koronawirusem – dodawaj zaniepokojony.

Na szczęście dzisiaj małżeństwo czuje się dobrze i po pięciu miesiącach pobytu w Szwajcarii mogli wrócić do kraju. Z tego powodu szczególnie może cieszyć się ich córka Aleksandra.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: fakt.pl

Poprzedni artykułRząd wprowadza nowe przepisy, wejdą w życie już w poniedziałek. Jeden zapis kluczowy dla wielu Polaków
Następny artykułPrzed chwilą przekazano wiadomość. Już jutro niezwykłe wydarzenie, pełnomocnik rządu potwierdza
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.