Aleksander Kwaśniewski kilka lat temu zrezygnował z kariery na scenie politycznej, ale pozostał bacznym obserwatorem i komentatorem bieżących wydarzeń. Przy okazji wyborów do Parlamentu Europejskiego zagościł w studiu Wirtualnej Polski i odpowiedział na kilka pytań związanych z wynikami głosowania. Nie obyło się również bez pytań dotyczących życia prywatnego z żoną, Jolantą Kwaśniewską. Nikt o tym nie wiedział!

Związki gwiazd od zawsze budzą zainteresowanie mediów. Podobnie jest ze związkami polityków, a szczególnie par prezydenckich, które przez lata reprezentowały nasz kraj na arenie międzynarodowej. Aleksander Kwaśniewski, który pełnił funkcję głowy państwa w latach 1995–2005. Niedawno zdradził szczegóły dotyczące swojego małżeństwa. 

Para Prezydencka

Aleksander i Jolanta Kwaśniewska tworzą jedną z najbardziej stylowych par na polskiej scenie politycznej. Para pobrała się jesienią w 1979 roku. Gdy Aleksander Kwaśniewski pełnił funkcję Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, miał mało czasu dla rodziny, o czym jego żona kilkukrotnie wspomniała.

Jednak para przetrwała trudne chwile, a wielkimi krokami zbliża się ich czterdziesta rocznica ślubu. Dlaczego zdecydowali się na ślub jesienią, w listopadzie? O szczegółach opowiedziała Pierwsza Dama na łamach Vivy!

Jedynym wolnym terminem był 23 listopada i choć ostrzegano nas, że w nazwie miesiąca nie ma litery r, pobraliśmy się mimo wszystko. I myślę, że cały czas tworzymy dobry związek – zdradziła Jolanta Kwaśniewska na łamach Vivy!

Chociaż wiele przesądnych osób miało wątpliwości co do zawarcia związku małżeńskiego w listopadzie, okazało się, że były one nieuzasadnione. Para prezydencka przetrwała wszelkie kryzysy i mogą być wzorem dla innych małżeństw. 

Aleksander Kwaśniewski opowiedział o swojej relacji z żoną

Prezydent gościł niedawno w studiu Wirtualnej Polski. Chociaż rozmowa z Tomaszem Machałą dotyczyła głównie kwestii politycznych, nie obyło się również bez pytań dotyczących prywaty. Na pytanie dotyczące tego, jak zwraca się do niego żona, odpowiedział następująco: 

W domu żona zwraca się do mnie kochanie, Olusiu — o tak może najbardziej. To jest taka forma ciepła. A co ważne, zwracamy się do siebie z dużą sympatią, w czterdziestym roku już naszego małżeństwa, bo w tym roku będzie czterdziestolecie w listopadzie – wyznał Kwaśniewski. 

Okazuje się, że mimo długiego stażu Kwaśniewscy nie szczędzą sobie czułości. To właśnie takie drobne gesty odzwierciedlają siłę prawdziwego uczucia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

aleksander kwaśniewski
facebook.com/aleksander.kwasniewski/

Prezydent gościł niedawno w studiu Wirtualnej Polski. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułDzieci Małgorzaty Rozenek to uroczy chłopcy! Tadeusz i Stanisław wyrosną na przystojniaków
Następny artykułPiękna gwiazda TVN pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Fani: „Myślałem, że to jakiś chłopiec”