Aleksandr Domogarow obecnie nie jest już tak popularny w Polsce, jak kiedyś. Zapomniany w Polsce aktor nadal świeci triumfy na rosyjskim rynku filmowym. W 2018 roku skończył 55 lat. Jak dziś wygląda zabójczo przystojny Bohun z Ogniem i mieczem?

Aleksandr Domogarow skradł serca kobiet w Polsce i w Rosji. W naszym kraju głównie, przez kultową już dziś rolę Bohuna z Ogniem i mieczem. Jak wygląda Aleksandr Domogarow obecnie? Jest nie do poznania.

W jakich filmach zagrał Aleksandr Domogarow?

Jego 5 minut sławy w Polsce już dawno minęło, jednak w Rosji wciąż jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych aktorów. Swój sukces zawdzięcza swojemu talentowi, jak również ponadprzeciętnej urodzie. W 2007 r. aktorowi przyznano tytuł Narodowego Artysty Federacji Rosyjskiej. Do tej pory zagrał w ponad 50 serialach i filmach. W Polsce znany głównie z roli w Ogniem i mieczem. Nie była to jednak jego jedyna polska rola.

Zagrał również w filmie Na koniec świata oraz serialu Fala Zbrodni. W Polsce słuch o nim zaginął, jednak Aleksandr Domogarow obecnie jest jednym z najbardziej komentowanych aktorów w Rosji. Wszystko za sprawą jego bujnego życia osobistego. Aleksandr Domogarow to skandalista rosyjskiego show-biznesu.

screen z filmu „Ogniem i mieczem”

Aleksandr Domogarow obecnie przeżywa ciężkie chwile

Był czterokrotnie żonaty, jednak do tej pory pozostaje singlem. Jak sam przyznaje, nie ma szczęścia do kobiet, a kiedy decyduje się na złożenie przysięgi małżeńskiej, rozwód jest tylko kwestią czasu. Ostatnio znów jest o nim głośno, ze względu na jego trudne relacje z kobietami, problemy z agresją i alkoholizm.

Rosyjskie media donoszą, że pod wpływem alkoholu stosował przemoc wobec swoich kobiet. Aktor ma za sobą próbę samobójczą. W pokoju hotelowym na oczach jednej ze swoich żon podciął sobie żyły. Wybranka nie przejęła się zbytnio tym, co widzi i wyszła z pokoju. Aktora uratował brat.

Relacje Domogorova z synami również nie należą do najłatwiejszych. Pierwszy z nich: Dimitrij w 2008 roku został potrącony przez samochód i zginął na miejscu. Aktor nie zjawił się na pogrzebie syna, tłumacząc, że nie chce oglądać swojego dziecka w trumnie. Z drugim synem ma znikomy kontakt. Dzisiaj Dimitrij powoli wraca do formy. Nie będzie to jednak łatwe, ponieważ jego organizm jest wyniszczony przez alkohol liczne próby samobójcze.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

aleksandr domogarow
Fot.instagram.com
aleksnadr domogarow
Fot.instagram.com

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. Córka legendarnego aktora wyjawiła prawdę o ojcu. Po latach na jaw wyszły dotąd nieznane nikomu fakty
  3. Kuba Wojewódzki całuje się z hollywoodzkim aktorem. Wszystko na oczach milionów Polaków
  4. Gwiazda Polsatu jest w ciąży! Aktorka 3 lata temu poślubiła tajemniczego mężczyznę
  5. Namiętnie całował się z kobietą. Dzień później zrozpaczona rodzina patrzyła, jak umiera podczas obiadu
  6. Mąż zostawił żonę, bo strasznie przytyła po trzeciej ciąży. Po rozwodzie dała mu nauczkę, której nigdy nie zapomni
Poprzedni artykułOd zawsze pragnęła dziecka, poroniła aż 16 razy. Dopiero po latach otrzymała diagnozę
Następny artykułJoanna Racewicz komentuje zwolnienie Moniki Zamachowskiej. Padły mocne słowa
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.