Aleksandr Domogarow obecnie nie jest już tak popularny w Polsce, jak kiedyś. Zapomniany w Polsce aktor nadal świeci triumfy na rosyjskim rynku filmowym. W 2018 roku skończył 55 lat. Jak dziś wygląda zabójczo przystojny Bohun z Ogniem i mieczem?

Aleksandr Domogarow skradł serca kobiet w Polsce i w Rosji. W naszym kraju głównie, przez kultową już dziś rolę Bohuna z Ogniem i mieczem. Jak wygląda Aleksandr Domogarow obecnie? Jest nie do poznania.

W jakich filmach zagrał Aleksandr Domogarow?

Jego 5 minut sławy w Polsce już dawno minęło, jednak w Rosji wciąż jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych aktorów. Swój sukces zawdzięcza swojemu talentowi, jak również ponadprzeciętnej urodzie. W 2007 r. aktorowi przyznano tytuł Narodowego Artysty Federacji Rosyjskiej. Do tej pory zagrał w ponad 50 serialach i filmach. W Polsce znany głównie z roli w Ogniem i mieczem. Nie była to jednak jego jedyna polska rola. Zagrał również w filmie Na koniec świata oraz serialu Fala Zbrodni. W Polsce słuch o nim zaginął, jednak Aleksandr Domogarow obecnie jest jednym z najbardziej komentowanych aktorów w Rosji. Wszystko za sprawą jego bujnego życia osobistego. Aleksandr Domogarow to skandalista rosyjskiego show-biznesu.

Aleksandr Domogarow obecnie przeżywa ciężkie chwile

Był czterokrotnie żonaty, jednak do tej pory pozostaje singlem. Jak sam przyznaje, nie ma szczęścia do kobiet, a kiedy decyduje się na złożenie przysięgi małżeńskiej, rozwód jest tylko kwestią czasu. Ostatnio znów jest o nim głośno, ze względu na jego trudne relacje z kobietami, problemy z agresją i alkoholizm.
Rosyjskie media donoszą, że pod wpływem alkoholu stosował przemoc wobec swoich kobiet. Aktor ma za sobą próbę samobójczą. W pokoju hotelowym na oczach jednej ze swoich żon podciął sobie żyły. Wybranka nie przejęła się zbytnio tym, co widzi i wyszła z pokoju. Aktora uratował brat.

Relacje Domogorova z synami również nie należą do najłatwiejszych. Pierwszy z nich: Dimitrij w 2008 roku został potrącony przez samochód i zginął na miejscu. Aktor nie zjawił się na pogrzebie syna, tłumacząc, że nie chce oglądać swojego dziecka w trumnie. Z drugim synem ma znikomy kontakt.
Dzisiaj Dimitrij powoli wraca do formy. Nie będzie to jednak łatwe, ponieważ jego organizm jest wyniszczony przez alkohol liczne próby samobójcze.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Aleksandr Domogarow obecnie
instagram.com/aleksandr_domogarov_fan

Aleksandr Domogarow w Polsce jest znany przede wszystkim z roli Bohuna w „Ogniem i Mieczem”. W tym roku aktor skończy 56 lat.