Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Instagram Aleksandry Domańskiej. Top 5 najśmieszniejszych momentów
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 28.02.2019 15:44

Instagram Aleksandry Domańskiej. Top 5 najśmieszniejszych momentów

aleksandra domańska: instagram
instagram.com/aleksandra.domanska

Aleksandra Domańska: instagram gwiazdy jest świetnym źródłem wiedzy o poczynaniach aktorki. Domańska jednak nie ogranicza się do wstawiania zdjęć, na których pozuje w pięknych kreacjach. Instagram gwiazdy przepełniony jest jej zabawnymi zdjęciami, memami i nagrywanymi przez aktorkę skeczami.

Gwiazda w idealny sposób pokazuje, że celebryci wcale nie różnią się od nas aż tak bardzo. Otwarcie pokazuje swoje niedoskonałości i z rozbrajającą szczerością pokazuje światu, jaki ma do siebie dystans. Jej krótkie skecze podbijają serca fanów, a naturalne zdjęcia bez makijażu sprawiają, że Aleksandra wydaje się być osobą twardo stąpającą po ziemi, której woda sodowa nie uderzyła do głowy. Aleksandra Domańska: instagram zwyciężczyni najnowszej edycji Ameryka Express jest świetnym sposobem na szybką poprawę humoru. Oto top 5 naszych ulubionych momentów z instagrama aktorki!

Aleksandra Domańska: instagram gwiazdy

Aleksandra Domańska nie cieszyła się zbytnim uznaniem w programie Ameryka Express. Wiele razy krytykowano ją za wieczne narzekanie i chęć odejścia z programu. Aktorka jednak nie pozostawiła krytyki bez odpowiedzi i zrobiła to na tyle zabawnie i inteligentnie, że obróciła to na swoją korzyść.

– Nie ma nic złego w jęczeniu (…) Masz załamkę? Świetnie! Miej załamkę. Pojęcz sobie, jak cię boli! – mówi aktorka na swoim instagramie.

29-latka namawia w szczery i przezabawny sposób do tego, żeby zarówno dziewczyny, jak i chłopcy nie kryli swoich emocji. Swoją wypowiedź zaczyna wyznaniem, że natchnęło ją do niej…mycie okien.

Ola Domańska w Ameryka Express

Po fali krytyki Aleksandra Domańska Instagram wykorzystała jako idealny sposób na odparcie krytyki. Aktorka często sama śmieje się z tego, jak została przedstawiona w Ameryka Express i ma do siebie niewątpliwie duży dystans. Ostatnio podzieliła się ironicznym nagraniem, zmontowanym z jej najbardziej dramatycznych momentów w programie. W klipie aktorka głównie płacze i marudzi, a pojedyncze migawki podpisane są poszczególnymi dniami tygodnia. Domańska dołączyła do nagrania życzenia miłego tygodnia, co bardzo rozbawiło fanów.

Aleksandra Domańska Instagram wykorzystuje do pokazania swojego bardziej komediowego oblicza i robi to absolutnie bezbłędnie. Publikuje filmiki z eleganckich wydarzeń, na których bezskutecznie próbuje zrobić sobie idealne selfie oraz memy w stylu „oczekiwania vs. rzeczywistość”, oparte na jej własnych zdjęciach. Aktorka niewątpliwie dysponuje ogromnym poczuciem humoru!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Aleksandra Domańska instagram

Aleksandra Domańska pokazuje na instagramie, że ma do siebie duży dystans.

Aleksandra Domańska instagram

Często wrzuca memy w stylu „oczekiwania vs. rzeczywistość”.

Aleksandra Domańska instagram

Gwiazda zdecydowanie wie, jak pokazać się fanom od strony, z którą mogą się utożsamić.

Aleksandra Domańska instagram

Domańska pokazuje, że jest taką samą osobą, jak inni.

Aleksandra Domańska instagram

Aktorka nie boi się śmiać sama z siebie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiktoria Gąsiewska w odważnej sukience z BARDZO głębokim dekoltem. Wygląda pięknie?
  2. Anna Starmach kiedyś i dziś. Gwiazda TVN całkowicie się zmieniła!
  3. Krystyna Loska miała ZAWAŁ! Jak dziś się czuje?
  4. Katarzyna Butowtt była najpiękniejszą modelką lat 70 i 80. Nagle zniknęła

źródła: plejada.pl, pudelek.pl