Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aleksandra Domańska jest w ciąży? Nie wiadomo, co dalej z jej rolą w serialu Polsatu
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 14.04.2021 21:24

Aleksandra Domańska jest w ciąży? Nie wiadomo, co dalej z jej rolą w serialu Polsatu

anna seniuk: mąż
facebook.com/pg/A.SENIUK.NIEOFICJALNY.ALBUM/

Aleksandra Domańska jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Zyskała dużą sympatię fanów, którzy kibicują jej w karierze. Jak się okazuje, ulubienica widzów może spodziewać się dziecka.

Jak nieoficjalnie udało się ustalić portalowi Plotek.pl, jeden z członków ekipy serialu, w którym Domańska gra główną rolę, poinformował o ciąży aktorki. Rzekomo dla ekipy ta wiadomość to niemałe wyzwanie.

Aleksandra Domańska jest w ciąży?

Jak donosi Plotek.pl, Aleksandra Domańska spodziewa się dziecka. Informator portalu opowiedział o sytuacji panującej obecnie na planie serialu Mecenas Porada, w którym aktorka gra główną rolę:

Produkcja ma pewien problem, bo latem miały ruszyć zdjęcia do drugiej transzy serialu „Mecenas Porada”, gdzie Ola gra główną rolę. A wtedy jej ciąża będzie już widoczna. Ale wszyscy jej gratulują na planie i cieszą się razem z Olą.

Jak na razie nie udało się ustalić, czy doniesienia o ciąży są prawdziwe. Nie wiadomo też, kto mógłby być ojcem dziecka gwiazdy. Z tego, co donoszą media, Domańska dosyć niedawno przeżyła rozstanie po kilkuletnim związku. Podobno bardzo to przeżyła.

Być może nadszedł już w jej życiu czas na macierzyństwo i życie w blasku spełnionej miłości. Mamy taką nadzieję!

Aleksandra Domańska zniknęła z Instagrama

Niestety jakiś czas temu Aleksandra Domańska zdecydowała się usunąć swój profil na Instagramie. Mimo iż miała wielu obserwatorów i fanów, którzy uwielbiali śledzić jej poczynania w sieci, zdarzyło się coś, co przesądziło o jej decyzji.

Chodziło o incydent z artykułem, jaki znalazł się na jednym z portali plotkarskich. Jak wyznała Domańska, w artykule napisano, że aktorka jest biseksualna. Wtedy zaczęła się burza.

Produkcja jednego z seriali, w którym miała wystąpić, podobno wycofała się z zawartej z nią umowy, ponieważ, jak stwierdzili, martwi ich jej nowa fryzura (krótkie włosy) oraz dowiedzieli się z jednego z portali, że jest biseksualna.

Po tym wydarzeniu Domańska, w ramach manifestu i wyraźnej niezgody na takie traktowanie, postanowiła nie udzielać się już w mediach społecznościowych. Ten incydent zbyt wiele ją kosztował.

Artykuły polecane przed redakcję Lelum:

Źródło: Plotek.pl, Jastrzabpost.pl